Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівняни на чолі з Євгеном Донцовим виступили на чемпіонаті Європи з міні-футболу в Угорщині

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Заступник голови РОФФ Євген Донцов, який ще у недалекому минулому був генеральним директором НК "Верес-Рівне", нині зосередився на розвитку масового міні-футболу - одного із різновидів найпопулярнішої в світі гри. Донцов і група його однодумців нещодавно створили Федерацію міні-футболу України, а одним із перших їхніх кроків стала поїздка до Угорщини на чемпіонат Європи з міні-футболу.
Слід зазначити, що в офіційних змаганнях це був повноцінний дебют українських "міні-футболістів" (не плутати з футзалом - у міні-футбол грають на відчутно більших майданчиках і кількість гравців на полі згідно регламентів змагань може коливатись від 7 до 9 гравців). На континентальному форумі загалом приймають участь 32 збірні, розбитих на 8 груп по 4 команди. Нашим випало протистояти словакам, боснійцям та шотландцям. До слова, конкретних обмежень по учасникам турнірів такого рівня немає - тут разом із любителями грають колишні футбольні професіонали.
Нашу збірну на чемпіонаті Європи тренував відомий у минулому футболіст, "легенда" рівненського футболу Володимир Чирков. А кістяк збірної склали гравці саме з Рівного (здебільшого - представники ФК "Стандарт": Євген Донцов, Сергій Герасимчук, Денис Лавренчук, Андрій Нестерук та інші), а підсилили їх футболісти з інших регіонів, серед них - колишній учасник АТО Роман Гречка та автор двох забитих голів збірної на дебютній першості Європи Ігор Кладов.
Звісно, що головним завданням нашої команди в першому для себе форумі подібного масштабу було набуття необхідного досвіду для майбутніх успіхів. І хоч команда не здобула жодного пункту на чемпіонаті, хлопці боролися кожного матчу і не так просто було їх обіграти більш досвідченим збірним Боснії (1:2), Словаччини (0:1) та Шотландії (1:3).
Новостворена Федерація міні-футболу України планує в найближчий час популяризувати цей різновид футболу в нашій країні, провівши низку змагань. Цілком ймовірно, що деякі з них відбудуться в Рівному та Рівненській області. Конкретні терміни та місця проведення міні-футбольних турнірів невдовзі дізнаємось від очільника української федерації цього виду спорту Євгена Донцова.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: