Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

РОАФ приймає заявки для участі в обласному турнірі пам`яті Володимира Шморгуна

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Адміністрація Рівненської обласної асоціації футболу повідомляє про початок подання заявок для участі у 24-му обласному турнірі з футболу "Меморіал Володимира Шморгуна-2020".

Початок турніру заплановано на 1 березня 2020 року. Матчі відбуватимуться на запасному полі стадіону "Авангард" у м. Рівне (вул. Замкова 34).

Заявки приймаються на е-пошту rioff@ukr.net до 27 лютого 2020 року - цього дня о 12 годині відбудеться жеребкування учасників турніру. Докладна інформація у виконавчого директора РОАФ Олега Кучера (068-007-08-80).

Нагадаємо, що минулоріч участь у турнірі взяли десять команд. Переможцем 23-го обласного турніру з футболу "Меморіал Володимира Шморгуна-2019" стала команда ФК "Садове" (Садове) (на фото).

ФК Садове, Садове Гощанський район, РОАФ, турнір Володимира Шморгуна-2019

ДОВІДКОВО

Володимир Андрійович Шморгун виступав у 1958-61 рр. у складі рівненського "Колгоспника". Через п`ять років тренував команду, за яку зіграв більше 100 матчів у нижчих лігах чемпіонату СРСР. Згодом працював старшим тренером у дитячо-юнацькій спортивній школі №2, очолював Рівненську обласну федерацію футболу.

За ініціативи Володимира Андрійовича у Рівному почали організовуватися зимові турніри, які за рік після смерті футбольного функціонера у 1996 році були названі його іменем.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: