Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

РОФФ нагадує командам Першої ліги про зміни в Регламенті змагань

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Рівненська обласна федерація футболу нагадує командам-учасникам Першої ліги Чемпіонату області з футболу про зміни в регламенті змагань, які були прийняті Виконкомом РОФФ за зверненням Комітету зв`язків із ЗМІ. Зокрема в пункт 6.11 "Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2015 рік" був доданий текст, який зобов`язує команду-господаря, не лише проводити якісний відеозапис гри чемпіонату, але й в обов`язковому порядку протягом 48 годин після завершення гри надати відео до РОФФ, чи то на електронних носіях, чи за допомоги Інтернету, використовуючи "Відеобазу Рівненського футболу". Відтепер п. 6.11 "Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2015 рік" має такий вигляд:

6.11. Команди І ліги зобов’язані проводити якісний відеозапис кожного домашнього матчу чемпіонату та Кубку області. Відеозапис матчу команда повинна зберігати не менше 15 діб з дня запису і на вимогу РОФФ надати протягом 24 годин. На відеозаписі, який здійснює господар поля, повинен бути зафіксований увесь ігровий час матчу, а також вихід команд і арбітрів на поле і те, як вони залишають поле. За порушення даного пункту до клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції, згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ.
Команда-господар при потребі повинна забезпечити гостям умови для відеозапису матчу. Відеозапис гри дає підстави для КДК РОФФ виносити дисциплінарні санкції щодо організації та проведення матчу, стосовно гравців, керівників команд, арбітрів, спостерігачів арбітражу.
Протягом 48 годин після завершення календарного матчу Першої ліги, команда-господар поля зобов’язана в обов’язковому порядку викласти відеозапис УСЬОГО матчу у «Відеобазу Рівненського футболу», яка є офіційним інтернет-ресурсом РОФФ. У випадку не виконання даної вимоги застосовувати до команди штрафні санкції згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ. У випадку відсутності ключових моментів гри (забитих голів, моментів та рішень арбітрів, які впливають на розвиток матчу, призначення пенальті, нереалізовані пенальті, вилучення, недисциплінованої поведінки на полі тощо), вважати це порушенням регламенту, і прирівнювати такі дії, як «ненадання відеозапису гри» і застосовувати санкції згідно Дисциплінарних правил РОФФ.

Незважаючи на те, що подібні нововведення вступили в силу лише з другого кола, більшість команд Першої ліги виконували (а дехто і перевиконував) на 100% даний пункт регламенту в теперішньому вигляді і раніше. Пропонуємо Вам порівняльну таблицю всіх команд Першої ліги щодо відеозйомки, з короткими коментарями Голови комітету зв`язків із ЗМІ Олександра Мрозовича:

"Маяк" - 100% (з технічного боку все виконується згідно регламенту, серед мінусів, не надто оптимальне місце для зйомки, відсутність електрики, що унеможливлює проведення відеотрансляцій з матчу)

"Сокіл" - 90% (з технічного боку все виконується згідно регламенту, найбільший мінус  - це те, що зйомка проводиться без штатива, що значно погіршує якість та враження від перегляду).

ФК "Малинськ" - 90% (технічні вимоги виконуються, але відсутність підвищення для зйомки, плюс можливість відеозйомки лише навпроти сонця значно значно погіршують ефективність роботи оператора).

"ОДЕК" - 110% (без коментарів... найоптимальніші умови для роботи оператора, завдяки достатньому підвищенню фактично нівелюється проблема зйомки "навпроти сонця", є можливість проведення відеотрансляцій та забезпечення усіх технічних та інших вимог, щодо пункту регламенту 6.11).

ФК "Гоща-АМАКО" - 80% (не завжди виконуються вимоги регламенту, щодо завантаження відео УСЬОГО матчу, зйомка йде фрагментами, іноді матч знятий не повністю, через "розряджання акумулятора", відсутність електрики, незручно завантажується відео в Інтернет, що унеможливлює перегляд-онлайн, зйомка правих від оператора воріт навпроти сонця в ясну погоду іноді істотно псує ефективність роботи оператора).

ФК "Вельбівне" - 10% (команда новачок турніру, хоч і проводить відеозйомки ігор, але жодного матчу з Острожчини широкий загал так і не побачив. 10% авансом лише за те, що головний тренер команди Степан Кащин пообіцяв, що в другому колі все буде "так як треба", вже в найближчому турі побачимо, чи слова не розходяться з ділом).

ФК "Садове" - 100% (усе виконується згідно регламенту, єдиний невеличкий мінус - це відсутність електрики, можна також виділити те, що в сонячну погоду, ліва від оператора половина поля значно темніша через тінь, ніж права, але керівництво клубу на це ніяк не може вплинути, адже для того, щоб щось змінити необхідно або розвертати поле на 90 градусів, або ж, щоб сонце рухалося на з сходу на захід, а з півдня на північ)

"Ізотоп-РАЕС" - 90% (усі умови для роботи операторів та навіть телевізійної групи на стадіоні існують, серед суттєвих мінусів, так це те, що іноді відео з Кузнецовська з`являється не повним, і з "невідомих" причин з відеозапису зникають ключові моменти гри).

"Случ" - 90% (усі умови для того, щоб бути кращим в цьому напрямку роботи на стадіоні у Березному присутні. Наразі серед мінусів - це те, що відповідальний за цей напрямок роботи не завжди викладає відео в Інтернет, для прикладу, так ніхто і не побачив сенсаційну перемогу "Случа" у першому турі чемпіонату в березнівському дербі проти ФК "Малинськ". Крім того, не надто зручний формат викладення відеозапису в інтернет, що унеможливлює перегляд відеозапису он-лайн).

"Волинь-Цемент" - 0% (нажаль, аутсайдер обласного чемпіонату і в цьому напрямку роботи безнайдійно відстав від усіх інших колективів. Серед плюсів - це те, що усі умови для якісної відеозйомки на стадіоні "Локомотив" є, більше того, ігри таки знімаються, і це робити оператор-професіонал, у відмінній якості, але все це нівелюється тим, що єдиний та останній крок в цьому напрямку роботи - це оперативно передати відео до РОФФ за допомогою електронного носія, чи Інтернету - НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ ЗОВСІМ!!! За увесь сезон жодного матчу із Здолбунова широкий загал шанувальників футболу так і не побачив, і наразі, шансів на те, що щось у Волинь-Цементі зміниться на краще - НЕМАЄ!)

Шановні представники команд, наголошую, що цим "рейтингом" нікого не хотів образити, і підкреслив лише "негативні" сторони роботи в даному напрямку. Хочу звернути увагу на те, що жодна область, жодна ліга, в тому числі і ПФЛ, і Прем`єр-ліга та навіть Збірні України подібними унікальними підбірками матчів не володіють взагалі! В цьому напрямку роботи ми далеко на першому місці! Але, необхідно зробити ще зовсім трішечки, щоб отримати абсолютну першість, і саме ці "трішечки" я підкреслив у своїх коментарях. Якщо ми раз і на завжди закриємо тему, щодо оперативного викладення відеозаписів усіх матчів в Інтернет, буде робитися наступні кроки, наприклад: відеотрансляції з поєдинків, як в Інтернеті, так і на телебаченні, створення телепередачі про обласний футбол тощо...

Увага, якщо у Вас є якісь питання, зауваження, чи пропозиції, щодо даного напрямку роботи, прошу звертатися на пряму до Голови комітету зі зв`язків із ЗМІ Олександра Мрозовича. Номер телефону Ви можете дізнатися в офісі Рівненської обласної федерації футболу.

Вашій увазі протокол рішень першого засідання Комітету зв`язків із ЗМІ РОФФ:

 
Рішення № 1
Комітету зв’язку із ЗМІ
Рівненської обласної федерації футболу
 
м. Рівне                                                                                                    06 липня 2015 р.
Присутні: Мрозович О.А., Гладков О.В., Свирида Р.В., Ющишин С.Ю., Кривошеєв О.О. - члени комітету. Поліщук В.П. – перший заступник Голови РОФФ, Татаренко С.В. – Головний редактор ТВО «Новини» РОДТРК.
 
Порядок денний:
1. Про наповнення «Відеобази Рівненського футболу».
2. Про покращення роботи із ЗМІ
3. Про оптимізацію роботи сайту РОФФ
 
Вирішили:
1.1.                               Звернутися до Виконкому РОФФ з проханням внести доповнення до п. 6.11 Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2015 рік. Зокрема, додати такий абзац: Протягом 48 годин після завершення календарного матчу Першої ліги, команда-господар поля зобов’язана в обов’язковому порядку викласти відеозапис УСЬОГО матчу у «Відеобазу Рівненського футболу», яка є офіційним інтернет-ресурсом РОФФ. У випадку не виконання даної вимоги застосовувати до команди штрафні санкції згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ. У випадку відсутності ключових моментів гри (забитих голів, моментів та рішень арбітрів, які впливають на розвиток матчу, призначення пенальті, нереалізовані пенальті, вилучення, недисциплінованої поведінки на полі тощо), вважати це порушенням регламенту, і прирівнювати такі дії, як «ненадання відеозапису гри» і застосовувати санкції згідно Дисциплінарних правил РОФФ.
1.2.                               Звернутися до КДК та Апеляційного комітету РОФФ з проханням при розгляді скарг та протестів команд, щодо матчів Першої ліги Чемпіонату області спиратися виключно на надане відео, у випадку повної або часткової (монтаж, вирізка фрагментів) відсутності відеозапису приймати рішення не на користь команди господарів (команди, що має забезпечити відеозапис гри) та за такі порушення вживати дисциплінарних та штрафних санкцій, щодо команди господаря (команди, що має забезпечити відеозапис гри).
2.1. Для покращення роботи із ЗМІ та популяризації футболу в Рівненській області звернутися до  колективних членів РОФФ (районні та міські федерації, спортивні товариства, команди) про регулярне надання інформації в електронному вигляді (на адресу ALMORAZ@MAIL.RU)  в Комітет зв’язку із ЗМІ РОФФ про заплановані та проведені заходи, змагання під егідою, чи за участі колективних членів РОФФ для подальшого їх розповсюдження та висвітлення у регіональних, міських, обласних та всеукраїнських ЗМІ.
2.2. Звернутися до команд Першої ліги Чемпіонату Рівненської області з футболу із проханням за можливістю надавати в Комітет РОФФ короткі (до 10 хвилин) відеоогляди домашніх матчів з коментарями у вигляді монологів, чи інтерв’ю представників, учасників поєдинку обох суперників.
2.3. Вивчити та реалізувати можливість висвітлення інформації про футбол на Рівненщині у всеукраїнських електронних, друкованих та інших ЗМІ.
2.4. Налагодити контакти та співпрацю із обласними, міськими та районними ЗМІ Рівненщини з метою висвітлення в них футбольної інформації.
2.5. Вивчити питання про можливість створення телевізійної передачі про футбол на Рівненщині та розміщення її на Телеканалах області.
3.1. Голові Комітету зв’язку із ЗМІ РОФФ Мрозовичу О.А. розробити пропозиції, щодо візуального та технічного покращення Сайту РОФФ.
3.2. Звернутися до розробника Сайту РОФФ Компанії PRant Media з вимогою оптимізувати дизайн сайту РОФФ відповідно до наданих пропозицій.
3.3. Для оптимізації та оперативній роботі Сайту РОФФ звернутися до Виконавчого директора РОФФ Кучера О.М. з проханням закріпити в штаті РОФФ працівника Яруту Д.І. для оперативного та повного надання інформації в Комітет зв’язку із ЗМІ, щодо адміністративної роботи РОФФ. Зокрема, таких документів як: Рішення комітетів РОФФ (КДК, апеляційного, арбітражу тощо), порядок денний, рішення Виконкомів РОФФ та інші документи, які не розкривають фінансових та інших таємниць роботи федерації і максимально та повно висвітлюватимуть роботу РОФФ, притримуючись задекларованих раніше Головою РОФФ Хахльовим О.В. принципів прозорості та відкритості роботи федерації.
 

 

    Голова  Комітету зв’язку із ЗМІ РОФФ                                               Мрозович О.А.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: