Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Сарненський "Маяк" активно готується до Кубку України

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Володар Суперкубку Рівненської області з футболу та лідер турнірної таблиці цьогорічного Чемпіонату області сарненський "Маяк" вже почав підготовку до осінньої сатини змагань.

Після короткої відпустки 29 липня команда вже зібралася на своєму стадіоні, і проводить інтенсивні тренування. Головний тренер "Маяка" Віталій Лєснік каже, що хоч до початку другого кола Чемпіонату області залишився місяць, його футболісти зараз готуються до старту в Кубку України серед аматорів. "Маяк" ці змагання розпочне з попереднього раунду і перші ігри проведе 12 та 19 серпня, тому часу на підготовку вже не так багато.

Наразі в команді ще складають план підготовки, і його футболістам озвучать з понеділка, наразі гравці проводять "втягуючі" тренування. Віталій Лєснік каже, що виїжджати за межі Сарн "Маяк" не планує, так само, як і немає в календарі товариських спарингів з іншими командами.

Щодо кадрових змін, то "Маяк" лише відпустив Владислава Степанчука, який один з небагатьох вихованців Рівненського футболу пройшов відбір до заявки Футбольного клубу "Верес" (Рівне). Всі решта гравців, живі-здорові і залишились в команді - підводить підсумки тренер, так само Віталій Лєснік каже, що поповнення в команді поки не очікується. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: