Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Технічні поразки, зняті очки та дискваліфікація. КДК виніс чергові рішення

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Березнівському "Случу" зарахована технічна поразка за неявку на матч до Кузнецовська, аналогічний вирок юнацькій команді "Волинь-Цемент" за неприїзд до Сарн, за це ж покарана і доросла здолбунівська команда, якій знято одне турнірне очко. Своїм демаршем у Костополі футболісти ветеранського "Полісся" окрім поразки для себе нічого не добилися. А от гравець "Зорі" Юрій Мулявчик за вилучення в грі з "Водником" пропустить найближчі два поєдинки. Повне рішення КДК Вашій увазі. 

 
Рішення № 13
Контрольно-дисциплінарного комітету
Рівненської обласної федерації футболу
 
м. Рівне                                                                                                              17 вересня 2015 р.
Присутні: Биков А.С., Присяжнюк В., Василюк В.М., Баль О.М., Сільвай С.Н. - члени КДК.
 
Порядок денний:
1.    Про неявку команди «Случ» (Березне) на гру чемпіонату області №57 «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – «Случ» (Березне), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Кузнецовськ.
2.    Про неявку юнацької команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) на гру чемпіонату області серед юнаків №60 «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Сарни.
3.    Про вилучення гравця команди «Зоря» (Рівненський р-н) Мулявчика Юрія під час матчу першості області з футболу №54 «Зоря» (Рівненський р-н) - «Водник» (Рівне), що відбувся 09.09.2015р. в с. Зоря Рівненського р-ну.
4.    Про припинення матчу чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів №47 Костопільський р-н – «Полісся» (Рокитне), що відбувся 12.09.2015р. в м. Костопіль.
 
 
Вирішили:
1.1. За неявку команди «Случ» (Березне) на гру чемпіонату області №57 «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – «Случ» (Березне), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Кузнецовськ, зарахувати команді «Случ» (Березне) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу (3:0) та зобов’язати «Случ» (Березне) сплатити обов’язковий грошовий внесок в сумі 2000 (Дві тисячі) грн, згідно п. 5.14 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненської області та згідно п. 2.3.2(а)  ДП РОФФ.
1.2. За неявку юнацької команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) на гру чемпіонату області серед юнаків №60 «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Сарни, зарахувати юнацькій команді «Волинь-Цемент» (Здолбунів) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу (3:0), з дорослої команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) зняти 1 (одне) очко в турнірній таблиці, згідно п. 5.14. Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненської області.
1.3. За вилучення гравця команди «Зоря» (Рівненський р-н) Мулявчика Юрія (за небезпечний напад на суперника котрий володіє м’ячем з можливістю нанесення травми) під час матчу першості області з футболу №54 «Зоря» (Рівненський р-н) - «Водник» (Рівне), що відбувся 09.09.2015р. в с. Зоря Рівненського р-ну, дискваліфікувати Мулявчика Юрія на 2 (дві) гри, згідно п. 2.5.3(б) ДП РОФФ.
1.4. За припиненням матчу чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів №47 Костопільський р-н – «Полісся» (Рокитне) (за неможливості подальшого проведення матчу через недисципліновану, грубу поведінку гравців команди «Полісся»), зарахувати команді «Полісся» (Рокитне) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу з рахунком (3:0) п. 2.3.2(е). ДП РОФФ та суворо попередити команди «Полісся», згідно п. 2.3.1. ДП РОФФ.
 
 
 
 
 

 

                                             Голова  КДК РОФФ                                                          Биков А.С.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: