Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Тренер Рівненського "Вереса": "Філософія клубу - дисципліна, тактика і пристрасть"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 На прес-конференції, яка відбулася, 21 липня, Рівненський футбольний клуб «Верес» познайомив присутніх із тренерським штабом команди, оголосив попередній список гравців та продемонстрував форму. Окрім того, відбулася знакова подія: генеральним спонсором команди став ПАТ «Львівський холодокомбінат» (торгова марка «Лімо»).

Відтак, головним тренером ФК «Вереса» став Олег Лутков, а допомагати йому будуть Роман Максимюк та Бальчос (тренер воротарів).

Олег Лутков розповів про завдання, які ставить перед командою та зачитав прізвища гравців. Наразі до складу команди входить дев’ятнадцять осіб, але каже, що це лише попередній список і футбольний клуб «Верес» готовий приймати й інших.

- Ми ставимо перед командою амбітні завдання. За перший рік ми хочемо вийти до першої ліги, тому зараз прикладаємо максимум зусиль у тренуванні. Гравці налаштовані тільки на перемогу. Спільними зусиллями я думаю, що ми дійдемо до прем’єр ліги, - зазначає Олег Лутков. – А філософія клубу проста - це дисципліна, тактика і пристрасть. Ми будемо грати у сучасний футбол - атакувати і оборонятися, а не махати шашками.

За словами головного тренера, команда зараз проживає у хороших умовах і посилено тренується. Наразі гравцями клубу, з якими вже підписали контракти є: воротарі - Роман Чопко та Ігор Нагірний, захисники - Любомир Гальчук, Данило Лазар, Микола Жовтюк, Валентин Нікіфоров, Олександр Гринишин, Володимир Лема, захисники – Олег Шутов, Гліб Кисильов, Артем Цурупін, Тарас Коблюк, Назар Меліщук, Юрій Абатуров, Микола Рибалко, Сергій Загідулін, нападники - Владислав Степанчук, Богдан Скоцкий, Олександр Лакуста.
Капітаном команди обрали центрального захисника Миколу Жовтюка, який пообіцяв виправдати усі сподівання рівнян.

- У нас підібрався висококваліфікований тренерський штаб з досвідом виступу у Єврокубках. Також сформувався хороший колектив гравців, які здатні виконати поставлені перед нами завдання. Тому зі свого боку обіцяємо не підвести рівнян та втілити у життя очікування.

Виконавчий директор ФК «Верес» Євген Донцов продемонстрував усім присутнім форму гравців. У чорній формі футболісти гратимуть у гостях, а вдома - у червоній.

Окрім того, сьогодні сталася ще одна знакова подія – це підписання спонсорського пакету з публічним акціонерним товариства «Львівський холодокомбінат» (торгова марка «Лімо»).

Голова Правління публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» Олег Манохін розповів, що, коли почув історію Рівненської народної команди «Верес», акціонерів це зацікавило, адже в Україні такого досвіду ще немає.

- Ми завжди підтримуємо здорове суспільство, нашу молодь, тому такі проекти важливі. Рішення акціонерів було одностайним і ми вирішили підписати договір з ФК «Верес», - зазначив Олег Манохін.

У свою чергу, як доповнив голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, відродження футбольного клубу «Верес» - це була мрія, яка вже сьогодні стала реальністю.

- Ми поставили останню крапку у діалозі із скептиками. Сьогодні ми отримали не просто партнера та спонсора, а маємо однодумця. За нами стоять тисячі прихильників та вболівальників, які люблять футбол Рівненщини. Своїм прикладом ми створюємо унікальний проект, який об’єднує різних людей. Ми повірили один одному, створили народну команду і вже маємо результат та готові показувати приклад не тільки всередині країни, а й усьому європейському суспільств, як можна об’єднатися навколо спільної ідеї. За короткий термін на ваших очах та під контролем скептиків відбулося чудо, - вважає Олексій Хахльов.

А вже, 22 липня відбудеться перший офіційний матч нового, відродженого «Вересу» з київським «Арсеналом» у місті Бориспіль.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: