Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Турнір з міні-футболу в с. Буща

Рiвненська обласна федерацiя футболу
Турнір з міні-футболу, присвячений дню матері,
с.Буща 22 травня 2016 р
№ п/п
УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
1
2
3
4
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М
1
СТЕБЛІВКА
 
2:0
0:0
5:3
2
1
0
7:3
7
1
 
3
1
3
2
ДЕРМАНЬ
0:2
 
1:0
2:0
2
0
1
3:2
6
2
0
 
3
3
3
БУЩА
0:0
0:1
 
2:1
1
1
1
2:2
4
3
1
0
 
3
4
МІЗОЧ
3:5
0:2
1:2
 
0
0
3
4:9
0
4
0
0
0
 
 
Нещодавно у чудову сонячну погоду в селі Буща відбувся міні-футбольний турнір, присвячений дню матері. Участь у ньому приймали чотири команди і у кожному матчі гравці демонстрували цікавий та безкомпромісний футбол. Господарі майданчика в першому ж матчі створили міні сенсацію, перемігши фаворита турніру команду Мізоча з рахунком 2:1, яка після цієї поразки так і не змогла оговтатись та зазнала ще двох невдач у наступних іграх. Кволо почавши змагання з поразки 0:2 від Стеблівки, команда Дермань навпаки зуміла знайти в собі сили і, забиваючи голи в наступних іграх у ворота суперників, свій останній рубіж втримала «на замку» та до останнього претендувала на перемогу у турнірі. А ось головними героями турніру стала непередбачувана Стеблівка. Перший матч – перемога 2:0, у другому – «суха» нічия з господарями і нарешті останній свій та турніру матч…
Початок другого тайму і рахунок стає 3:0 на користь команди Мізоч, це при тому, що кожний матч проходив у два тайми по 15 хвилин. Для загальної перемоги команду Стеблівки не влаштовує навіть і нічия, футболісти Дермані та Бущі підраховують різноманітні варіанти закінчення турніру. Але зціпивши зуби, зібравши в кулак всю силу волі, підтримуючи один одного, Стеблівка «вихрем понеслась» на Мізоч і створила неймовірний «камбек», забивши 5 голів у ворота суперника, а свої вже до кінця залишила у недоторканності. Фінальний сигнал арбітра – Стеблівка переможець турніру.
Головним спонсором турніру виступила фірма Агроконсалт АБ та при безпосередній участі Бущанської сільської ради і районного депутата Ничипорука Володимира Васильовича командам-призерам були вручені кубки та матеріальні допомоги у розмірі:1 місце – 500 гривень, 2-3 місця – по 200 гривень. У двох номінаціях та кращі у своїх командах також були відмічені призами наступні гравці: кращий бомбардир – Устянчук Володимир (Стеблівка), кращий воротар – Дубич Андрій (Буща), кращі у своїх командах – Устянчук Андрій (Стеблівка), Коваль Віталій (Дермань), Кирилюк Тарас (Буща), Прадош Андрій (Мізоч).
Після церемонії нагородження господарями турніру було створене ще одне приємне дійство. За підтримки місцевого колективу магазину «Вікторія» та Юськова Михайла Івановича всі присутні гравці, вболівальники, гості мали змогу покуштувати дуже смачну уху, каву, чай та різноманітні солодощі. Велика подяка всім причетним до даного турніру, до чудового міроприємства та хороша надія, що подібні заходи будуть частими на теренах Здолбунівщини.
 
Милян Сергій, голова ЗРФФ

zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу

  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: