Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У Гощанському районі чемпіон визначився достроково + ВІДЕО

Рiвненська обласна федерацiя футболу

ФК «Садове» за чотири тури до завершення чемпіонату став недосяжним для будь-кого з потенційних переслідувачів. Новий чемпіон району оформив це звання на власному полі у грі проти малинівської «Чайки». Сам матч виявився багатим на голи – їх глядачі побачили аж вісім. Перший тайм гри садівчани виграли з результатом 3:1, а от в другому була зафіксована бойова нічия 2:2.

Мінімальна перемога малятинців у Федорівці дозволила піднятися першим на другу сходинку у турнірній таблиці. Цьому посприяла також осічка симонівського «Агату», який, виграючи на власному полі у курозванців з результатом 2:1, не втримав перемогу і в кінцівці двічі пропустив.

Отож, перед завершальними турами боротьба за срібло та бронзу чемпіонату загострилася. Навряд чи зможуть втрутитися за розподіл медалей лише ФК «Тудорів» та «Чайка», а от п’ять команд, котрі зараз посідають місця з другого по шосте, за підсумками сезону мають цілком реальні шанси потрапити до призерів. Щоправда, ще раз нагадаємо, на квінтет претендентів – лише два комплекти нагород…


 

ГРФФК сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: