Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У Костополі пройшов турнір з футзалу серед шкіл району + ФОТО

Рiвненська обласна федерацiя футболу

23 грудня в манежі Костопільської ДЮСШ за ініціативи Костопільської районної федерації футболу та Костопільської РДА відбувся турнір з футзалу серед шкіл району вікової групи 2005 року народження.

Учасниками турніру стало 9 збірних команд: Звіздівської, Великостидинської, Злазненської, Малолюбашанської-Борщівської ЗОШ, Костопільського НВК, ЗОШ №2,3,5,6,8. Загальна кількість дітей - 103.

В ході запеклих матчів визначились переможець, призери та найкращі гравці в номінаціях: кращий гравець - Стасюк Андрій, кращий воротар - Богдан Загуменний, кращий бомбардир - Парфенюк Орест, кращий захисник - Малишевський Артур. 1 місце - збірна Малолюбашанської та Борщівської ЗОШ, 2 місце - Костопільський НВК, 3 місце - ЗОШ №5.

На протязі турніру учасники змагань показували свою мастерність та чемність, за що отримали від представників Святого Миколая голови Костопільської федерації футболу Олександра Вороб*я та завідуючого сектору молоді та спорту Костопільської РДА Віталія Кузьмука грамоти, кубки, статуетки та солодкі подарунки.

Олександр Воробей, голова КРФФ

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: