Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У Костополі відбувся міжнародний турнір з футзалу "Костопільська сніжинка" присвячений пам`яті Федіра Грущака

Рiвненська обласна федерацiя футболу

02-04 у Костополі прошли традиційні змагання відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу "Костопільська сніжинка" (2005-2006 р.н.). З 2018 року дані змагання присвячені пам`яті чудового фахівця, відомого на Рівненщині та далеко за її межами футбольного тренера, котрий підготував багатьох талановитих гравців працюючи тренером в місцевій спортивній школі і саме він майже 30 років тому став засновником "Костопільської сніжинки" - Федіра Петровича Грущака.

Місцеві юні таланти відмінно вшанували пам`ять земляка, продемонструвавшу чудову гру та здобувши перемогу у турнірі. У вирішальному матчі ДЮСШ з Костополя обіграло ДЮСШ з Варашу з рахунком 2:0. Готували костопілську команду і суттєво допомогли у проведенні змагань вцілому - відомі в нашій області тренери Ігор Удодік та Анатолій Шибковський (на фото). 

Друге місце в турнірі виборола команда ДЮСШ з міста Вараш (тренер Юрій Мичко), а третіми стали представники Білорусі - ДЮСШ міста Бєрєжноє. Єдина іноземна команда у матчі за третє місце впевнено здолала команду "Юніор" з Дубровиці (тренер Роман Стрибулевич) - 5:1. Призи найкращим командам та гравцям традиційно надала Рівненська обласна федерація футболу.

Відмітимо, що з-поміж 12 дитячих команд, що приняли участь, у змаганнях також виступили юні вихованки ЖФК "Родина" (Костопіль). Участь дівчат у поєдинках з ровесниками-хлопцями додала турніру своєрідного колориту.

Суддівська колегія турніру надала його повні результати:

Друге місце в змаганнях - ДЮСШ Вараш

Третє місце в змаганнях - ДЮСШ Бєрєжноє (Білорусь)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: