Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У міському Меморіалі Шморгуна зголосилося грати двадцять клубів Рівного та області

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Бажання взяти участь у зимовому турнірі з футболу Меморіал Шморгуна-2016 уже виявили 19 команд (+ одне резервне місце). Вони будуть розбиті на дві підгрупи по десять команд, які зіграють на майданчиках у парку Шевченка та біля стадіону «Авангард».

На нараді представників команд, яка пройшла 5 січня, були визначені персональні склади двох груп.

Так, на запасному полі стадіону «Авангард» змагатимуться ДЮСШ «Верес», ФК «Садове», «Калина» (Бугрин), «Волинь-юнаки» (Луцьк), «Калина» (Городок), «Рівес» (Верхівськ), «Крокус», «Імпульс» (Дубно), ФК «Малинськ», «Сатурн» (Дядьковичі).

У групі «Парк», ігри якої прийматиме майданчик парку імені Шевченка, зіграють ФК «Забороль», «Імперія», ФК «Тинне», «Ветеран» (Тинне), АМАКО (Симонів), ФК «Горбаків», «Горинь» (Кустин), «Понеділок»,ФК «Курозвани»  та одне резервне місце.

Відзначимо, що змагання, організовані Рівненською міською федерацією футболу (РМФФ), будуть проводитися з метою якісної підготовки футболістів до участі у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу та вшанування пам’яті футбольного тренера Володимира Андрійовича Шморгуна.

Команди-учасниці розподілені на дві групи згідно спортивно-територіального принципу. До фінальної частини змагань, яка проходить за кубковою системою, виходять по 8 кращих команд з кожної групи.

Нагадаємо, що переможцем Меморіалу Шморгуна-2015 став ФК «Малинськ», який обіграв у фіналі ФК «Садове» з рахунком 1:0. Третьою стала команд з Оржева – ОДЕК у «малому фіналі» виявився сильнішим за юніорів луцької «Волині», перегравши їх з результатом 2:0.

Джерело ОГО

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: