Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У суботу стартує обласна «Ліга чемпіонів»

Рiвненська обласна федерацiя футболу

11 липня розпочинаються одні з найцікавіших змагань з футболу на Рівненщині – обласний турнір серед районних і міських чемпіонів сезону 2015 року. В нинішньому році формат проведення турніру дещо змінено: спершу найсильніші районні колективи зіграють у кваліфікаційному етапі (перед цим їх було розділено на пари згідно минулорічного рейтингу), а потім позмагаються у групових турнірах. За регламентом обласної «Ліги чемпіонів-2015», на груповому етапі команди змагатимуться в двох підгрупах за територіально-спортивним принципом. Згідно рейтингу, до цієї стадії автоматично потрапили представники Рівненського району (ФК «Забороль» - так як минулорічний переможець, «Славія», відмовилась від участі) та міста Кузнецовськ (переможець ОЛЧ-2013 і фіналіст-2014 - команда «Моноліт»).

Слід зауважити, що далеко не всі міста і райони змогли через різні причини виставити своїх представників у даних змаганнях. Після того, як в останній момент зі змагань «знялись» представники інших районів, путівки до групового етапу «в подарунок», без боротьби отримали чемпіони Корецького (ФК «Жадківка»), Радивилівського (ФК «Крупець») та Демидівського районів.

Натомість, у цю суботу боротьбу за ще три путівки до основного раунду ОЛЧ розпочнуть три пари: «Горинь» (Дубровиця) – «Горинь» (В.Цепцевичі, Володимирецький р-н), «Масевичі» (Рокитнівський р-н) – «Клесів» (Сарененський р-н), «Кургани» (Острозький р-н) – «Цементник» (Здолбунів). Повторні матчі відбудуться через тиждень, 18 липня. Початок матчів о 16:00.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: