В Чемпіонаті визначився одноосібний лідер. ВІДЕО. СТАТИСТИКА

У Першій лізі Чемпіонату Рівненської області з футболу відбулися ігри четвертого туру, після яких визначився односібний лідер турнірної таблиці. Ним став сарненський "Маяк".

На своєму полі сарненчани без особливих проблем переграли дебютанта турніру ФК "Вельбівне", у першому таймі Сергій Жданюк забив ефектний гол ударом зі штрафного. Мінімальний рахунок тримався до сімдесятої хвилини, поки Ігор Хлібович не подвоїв його. Крапку в матчі поставив Анатолій Борейчук, який відзначився вже в доданий арбітром час:

"Маяк" - ФК "Вельбівне" 3:0 (1:0)
Матч №16. Перша ліга. 4 тур.
24 травня. Початок 16:00. ст. "Мрія", м. Сарни.
Оцінка поля 4, 300 глядачів, +17*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Кущєвой, Максим Фірсов, Микола Тригубець - усі Рівне. Інна Вакулко - Сарни.
Делегат РОФФ: Я. Дмитрук.
"Маяк": 1 Олександр Симонович, 25 Андрій Оксенюк, 21 Михайло Василець, 17 Ігор Сергійчук (99 Роман Сад - 77), 8 Анатолій Примак (14 Дмитро Улянчук - 81), 2 Артем Українець (88 Владислав Степанчук - 75), 3 Дмитро Ситник, 15 Сергій Степанюк (9 Сергій Примак - 68), 23 Ігор Хлібович (90 Тарас Драганчук - 79), 10 Сергій Жданюк (22 Олександр Жданюк - 77), 7 Ігор Алімов (20 Анатолій Борейчук - 79). Головний тренер: Анатолій Леснік.
ФК "Вельбівне": 1. Максим Юрчук, 2 Вадим Тишкун, 4 Юрій Кумейко, 3 Олександр Ващук, 9 Вадим Медведь, 5 Віталій Кравчук, 37 Роман Гаврилюк, 13 Олег Груша, 17 Роман Цілюков, 11 Тарас Топоровський, 33 Сергій Редька (27 Назар Башинський - 88). Запасні: 7. Степан Кащин, 10 Юрій Завірюха, 19 Андрій Коваль. Головний тренер: Степан Кащин.
Голи: Сергій Жданюк 18`, Ігор Хлібович 70`, Анатолій Борейчук 90+2`.
Попередження: Ігор Сергійчук 59` (небезпечна атака суперника).

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

Доволі несподівано на другу сходинку вискочив радивилівський "Сокіл". Який упевнено бере "свої" очки у матчах чемпіонату. Лише поразка у тих же Сарнах не дозволяє команді Радивилова тримати стовідсотковий результат. Гра з березнівським "Случем", який від першого туру "наказав усім боятися" видалася не простою. Хоч господарі і відкрили рахунок вже на десятій хвилині, але на перерву команди пішли за переваги березнівчан 2:1. І все ж таки "Сокіл" зумів вирвати "вольову" перемогу з рахунком 3:2.

"Сокіл" - "Случ" 3:2 (1:2)
Матч №17. Перша ліга. 4 тур.
24 травня. Початок 16:00. ст. "Колос", м. Радивилів.
Оцінка поля 4, 400 глядачів, +18*С, освітлення природнє.
Арбітри: Олександр Демянюк, Андрій Шевчук - обидва Рівне, Петро Федюра - Кустин, Роман Новосад - Дубно.
Делегат РОФФ: В. Кобець.
"Сокіл": 1. Василь Козіброда, 14 Володимир Байцер (17 Сергій Богуславський - 46), 4 Віталій Ніколайчук, 6 Олександр Довбета (50 Юрій Приварський - 46), 11 Руслан Беднарський (7 Вадим Щирба - 61), 99 Василь Довгаль (18 Денис Черемискін - 90+3), 8 Андрій Чоловічок (16 Руслан Біднюк - 85), 3 Олександр Перетятко, 9 Тарас Новосад, 2 Павло Шелюк, 10 Леонід Полімарчук (5 Тарас Феленюк - 90+4). Запасний: Назар Стрик. Головний тренер: Василь Козіброда.
"Случ": 74 Максим Лавринович, 33 Дмитро Лехкобит, 5 Олег Трохимчук (10 Сергій Ротов 74), 3 Анатолій Тимофєєв, 19 Роман Чепіга, 20 Богдан Рудик, 4 Роман Августинович, 8 Дмитро Стець, 91 Роман Бабак, 7 Ярослав Корнійчук (11 Марк Прокопчук - 82), 8 Олександр Радчук. Запасний: 77 Максим Веремчук. Головний тренер: Богдан Рудик.
Голи: Андрій Чоловічок 10`, 60`, Віталій Ніколайчук 49` - Ярослав Корнійчук 24`, 39`.
Попередження: Олег Трохимчук 16` (небезпечна атака суперника), Віталій Ніколайчук 47` (небезпечна атака суперника), Олександр Перетятко 80` (недисциплінована поведінка), Роман Августинович 80` (недисциплінована поведінка).

ВІДЕО МАТЧУ У ВІДЕОБАЗІ РІВНЕНСЬКОГО ФУТБОЛУ

У Кузнецовську зустрічалися дві найбільш нестабільні команди цьогорічного чемпіонату. Що "Ізотоп-РАЕС", що ФК "Гоща-АМАКО" чергують свої результати як позитивними, так і негативними сенсаціями для своїх уболівальників. Так і в цьому матчі розчарував "Ізотоп-РАЕС", який у себе на полі після першого тайму програвав 0:2. Відзначимо дубль Володимира Ткачука. Все що спромоглися господарі у другому таймі - це забити гол престижу

"Ізотоп-РАЕС" - ФК "Гоща-АМАКО" 1:2 (0:2)
Матч №18. Перша ліга. 4 тур.
24 травня. Початок 16:00. ст. "Ізотоп", м. Кузнецовськ.
Оцінка поля 5, 500 глядачів, +15*С, освітлення природнє.
Арбітри: Степан Бахор, Сергій Швидун, Валерій Морозов, Володимир Дем`янович - усі Рівне.
Делегат РОФФ: В. Гладков.
"Ізотоп-РАЕС": 1 Юрій Крисюк, 4 Сергій Чугай, 5 Роман Белець (15 Андрій Пашко - 46), 18 Андрій Кедич, 20 Олександр Поляков, 19 Олег Якубський, 10 Олександр Кушнір, 16 Віктор Манзюк (13 Павло Романчук - 73), 11 В`ячеслав Штинь, 9 Олександр Колос (21 Олег Скіба - 81), 6 Віталій Корзюк. Запасний: Ілля Дядинчук. Головний тренре: Борис Коток.
ФК "Гоща-АМАКО": 1 Олександр Момоток, 14 Олександр Дмитрук, 8 Іван Семенюк, 12 Олексій Сержанюк, 6 Богдан Савчук, 13 Володимир Ткачук, 19 Богдан Новак, 5 Володимир Хомончак, 16 Віталій Шепель, 20 Олександр Любар (9 Вадим Васильєв - 86), 11 Олег Буркалець. Запасні: 22 Олексій Дем`янець, 18 Володимир Гайдук, 17 Віталій Буркалець, 4 Олексій Грицак, 2 Сергій Кресанов, 3 Олександр Ахіяров. Головний тренер: Володимир Новак.
Голи: Сергій Чугай 52` - Володимир Ткачук 26`, 45`.
Попередження: Богдан Новак 35` (небезпечна атака суперника), Олександр Кушнір 36` (недисциплінована поведінка), Сергій Чугай 75` (небезпечна атака суперника).

Найспекотніше у всіх відношеннях було у Садовому. Де відбувався центральний матч туру. Адже господарі ділили вершину турнірної таблиці на даний час, і прагнули не полишати цього і надалі, щодо "ОДЕКа", то в планах команди опинитися на вершині хоча б один раз за чемпіонат, але після вісімнадцятого туру. Крім того, цей матч ще й був репетицією чвертьфіналу Кубку області, який також відбудеться у Садовому на початку липня. Вже на тридцять п`ятій хвилині стався епізод, який мав дати фору оржівському клубу, адже протягом п`ятнадцяти хвилин Олександр Макарчук примудрився двічі грубо зіграти та заробити на червону картку. В "ОДЕКа" було п`ятдесят п`ять хвилин чисельної переваги, але... "ОДЕК" мав територіальну та ігрову перевагу, але реалізація гольових моментів дорівнювала НУЛЮ! Фактично за гру супермоментів було два, по одному на кожну команду, і обидва були нереалізовані.

Але все могло б завершитись набагато плачевніше і скандальніше. Наприкінці гри Олександр Басич опинився з м`ячем перед самотнім Андрієм Мозеровим і.... Саня, Саня, ти ж футзаліст, і ворота в тебе втричі менші, але Басич пробив в поперечину, м`яч відрикошетив у стійку і летів вздовж лінії воріт, де його перехопив кіпер. Здавалося, що епізод вичерпано, але несподівано "повіяло" скандалом. Боковий арбітр, досвідчений Павло Новосад, який, до речі, судить матчі ПФЛ України почав рухатись до центру, не менш досвідчений центральний рефері Олександр Ганіченко зафіксував взяття воріт, і почалося.... "ОДЕК" вже радіє голу, а гравці госоподарів кинулися на арбітрів. До слова, помилка рефері, які зафіксували взяття воріт була очевидною, і це навіть видно на "незручному" повторі з відеокамери, так само погодилися, що гола не було і футболісти обох команд, але вже після гри, а от в запалі боротьби, міг би повторитись "подвиг" з минулорічного Суперкубку. Щоправда обійшлося, але "ОДЕК" вже вдруге потрапив в таку неприємну історію, і це зовсім неприємна тендеція для команди, коли під натиском футболістів арбітри змінюють рішення, які впливають на результат. Епізод з пенальті у Суперкубку так до цього часу і залишається загадкою, а от в Садовому, добре, що арбітри прийняли правильне рішення.

ФК "Садове" - "ОДЕК" 0:0
Матч №19. Перша ліга. 4 тур.
24 травня. Початок 16:00. ст. "Садове", с. Садове.
Оцінка поля 4. 300 глядачів, +21*С, освітлення природнє.
Арбітри: Олександр Ганіченко, Павло Новосад, Олексій Гладков - усі Рівне, Олександр Кислюк - Здолбунів.
Делегат РОФФ: В. Засморжук.
ФК "Садове": 1 Андрій Мозеров, 21 Сергій Цвик, 6 Олександр Макарчук, 17 Олександр Загривний, 18 Сергій Загривний (4 Сергій Друховець - 90+2), 8 Роман Сьох (Максим Гаврилюк - 53), 14 Вадим Жак, 7 Роман Левчук (20 Ігор Свирид - 80), 13 Юрій Сондак, 10 Олександр Малиновський (16 Тарас Стельмащук - 67), 19 Мирослав Ходак (9 Руслан Туліглович - 55). Запасні: Олександр Юрков, 5 Максим Жилінський. Головний тренер: Микола Волков.
"ОДЕК": 1 Юрій Кособуцький, 25 Андрій Колаковський, 92 Олег Шандрук, 8 Сергій Чикалюк-Козакевич, 99 Дмитро Луцюк, 9 Владислав Семенчук, 10 Віктор Каращенко (7 Павло Таргоній - 72), 27 Віталій Груша (21 Олександр Басич - 61), 70 Михайло Трофімчук (94 Вадим Панас - 75), 23 Роман Савицький, 33 Віктор Газицький (11 Олександр Апанчук - 77). Запасні: 16 Олександр Божок, 4 Роман Ядчишин, 2 Володимир Поліщук. Головний тренер: Григорій Шаламай.
Попередження: Олександр Макарчук 19` (небезпечна атака суперника), Віталій Груша 30` (небезпечна атака суперника), Роман Сьох 45` (недисциплінована поведінка), Михайло Трофімчук 59` (небезпечна атака суперника), Максим Гаврилюк 90+3` (недисциплінована поведінка).
Вилучення: Олександр Макарчук 35` (небезпечна атака суперника, друге попередження).

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ :

"Волинь-Цемент" за волею жеребу календаря усі стартові ігри турніру проводить виключно з фаворитами чемпіонату, і навіть за такого графіку вже команда із Здолбунова зуміла набрати очки, і потріпати нерви, скажімо, тому ж таки "ОДЕКу". Свіжий в пам`яті минулорічний матч у Малинську, де "Волинь-Цемент" сенсаційно вирвав нічию 3:3. Цього разу, господарі поля вже не дали шансів для суперника. І від початку взялися за справу. В дебюті матчу у ворота здолбунівчан влетіло два м`ячі, і ще один "у роздягальню". На 58 хвилині гості залишились в меншості, і Віталій Брикса та Дмитро Вознюк добили суперника 5:0.

ФК "Малинськ" - "Волинь-Цемент" 5:0 (3:0)
Матч №20. Перша ліга. 4 тур.
24 травня. Початок 16:00. ст. "Ліон", с. Малинськ.
Оцінка поля 4. 150 глядачів, +16*С, освітлення природнє.
Арбітри: Сергій Каращук, Олег Оліферук, Сергій Свірідов, Олександр Бондар - усі Рівне.
Делегат-інспектор РОФФ: О. Гіль
ФК "Малинськ": 1. Микола Фокін, 4 Андрій Господинчик (13 Сергій Єфімчук - 46), 9 Олександр Полончук, 3 Тарас Мельничук (8 Олександр Мичко - 46), 17 Вадим Сачук, 20 Олександр Овсійчук (15 Андрій Сахнюк - 68), 23 Вадим Царьов (91 Юрій Балаушко - 85), 25 Юрій Козлюк, 24 Андрій Наумець (22 - Дмитро Вознюк 59), 7 Анатолій Онищук, 10 Віталій Брикса. Тренери: В`ячеслав Шекель, Олександр Цюх.
"Волинь-Цемент": 1. Роман Попов, 18 Віталій Давидюк, 9 Володимир Глаз, 5 Віктор Кашин, 14 Володимир Гороб`юк, 10 Олександр Довгалець, 51 Максим Марченко, 16 Ярослав Панюк (31 Микола Марчук - 71), 3 Юрій Яцюк, 6 Юрій Гриценко, 7 Павло Левечко. Запасні: 77 Роман Тимощук, 71 Владислав Овчарук, 17 Павло Удодик. Головний тренер: Олександр Довгалець.
Голи: Олександр Овсійчук 2`, Андрій Наумець 14`, Віталій Брикса 75`, Дмитро Вознюк 82`, Ярослав Панюк 45` (АГ).
Попередження: Юрій Яцюк 19` (небезпечна атака суперника), Сергій Єфімчук 61` (небезпечна атака суперника).
Вилучення: Юрій Яцюк 58` (небезпечна атака суперника, друге попередження).