Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Вадим Костюченко відкрив оновлений спорткомплекс «Трудові резерви» в Дніпрі + ВІДЕО

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Виступаючи на відкритті оновленого спорткомплексу «Трудові резерви» в Дніпрі, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко відзначив важливість розвитку спортивної інфраструктури в Україні. 

«Саме кризовий час повинен стати точкою відліку для проведення реформ, в тому числі – в спортивній сфері. На це спрямована Програма будівництва і реконструкції стадіонів, яку ініціював президент ФФУ Андрій Павелко.

Відповідно до цієї програми по всій країні зводяться футбольні міні-поля і стандартні стадіони. Впевнений, що комплекс «Трудові резерви» дозволить багатьом дітям долучитися до здорового способу життя. Якщо сьогодні не розвивати інфраструктуру, то підростаюче покоління піде жити у віртуальний світ. 

Вже сьогодні статистика захоплення дітей комп’ютерними іграми доволі невтішна. Якщо зараз не змінити цінності і не дати дітям справжній м’яч замість електронного, ми ризикуємо втратити ціле покоління. Нинішній важкий час повинен стати точкою відліку для проведення відповідних реформ».

Рівненська обласна федерація футболу вітає Вадима Костюченка з обранням на високу посаду - члена Комтітету УЄФА проекту "Хет-трик"!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: