Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

«ВЕРЕС» - НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНА КОМАНДА ПФЛ!

Рiвненська обласна федерацiя футболу
Футбольна команда Народного Клубу «Верес» - найбільш відвідувана з-поміж усіх клубів Професіональної футбольної ліги. На кожному із дванадцяти домашніх матчах рівнян у нинішньому сезоні, за офіційними даними ПФЛ, збиралося в середньому 3953 глядачі. Цей середній показник є значно вищим, аніж в усіх інших клубів Другої ліги і, навіть, лідерів чемпіонату Першої ліги – «Черкаського Дніпра» та «Зірки».
Саме «Черкаський Дніпро» станом на тепер збирає в середньому другу після «Вереса» аудиторію на своїх домашніх поєдинках – 3364 глядачі. Третя у цьому рейтингу – чернівецька «Буковина» - 3082 глядачі.
Далі розташовуються чемпіон Першої ліги кіровоградська «Зірка» - 2960 глядачів, МФК «Миколаїв» - 2227 глядачів та «Іллічівець» - 2097 глядачів.
Команда Народного Клубу «Верес», а також інші названі вище клуби ПФЛ, до слова, за кількістю глядачів на домашніх матчах крокують далеко попереду навіть деяких клубів Прем’єр-ліги. Так, ужгородська «Говерла» та дніпродзержинська «Сталь» на своїх стадіонах у заключному турі чемпіонату зібрали усього по сім сотень вболівальників.
 

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне) 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: