Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

"Верес" успішно пройшов атестацію в ПФЛ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер, 2-го червня, у Будинку футболу під головуванням генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Основним питанням порядку денного було підведення підсумків атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ України, а також аматорських футбольних клубів – претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр.

Комітет підтвердив дотримання всіх мінімальних критеріїв Регламенту з атестації в процесі здобуття допуску до Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОФК ПФЛУ сезону 2016/2017 рр. більшості футбольних клубів ПФЛУ. Водночас, члени комітету перенесли розгляд питання щодо видачі атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів 1-ої ліги ОФК ПФЛ України футбольним клубам "Миколаїв" м. Миколаїв, "Полтава" м. Полтава і "Суми" м. Суми в зв’язку з невиконанням ними своїх фінансових зобов’язань.

Також, перенесено розгляд питання щодо видачі атестату футбольним клубам, які вибороли право підвищитись в класі за підсумками змагань другої ліги: "Інгулець" с. Петрове Кіровоградської області та "Буковина" м. Чернівці, оскільки вони не виконали вимоги фінансових критеріїв Регламенту з атестації футбольних клубів ПФЛ України. З цієї ж причини перенесений розгляд питання і по друголіговому клубу "Кристал Херсон 1961" м. Херсон.

Таким чином, атестат, який надає право участі у всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів 1-ої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

1. "Авангард" м. Краматорськ
2. "Геліос" м. Харків
3. "Гірник" м. Кривий Ріг
4. "Гірник – Спорт" м. Горішні Плавні
5. "Десна" м. Чернігів
6. "Іллічівець" м. Маріуполь
7. "Нафтовик-Укрнафта" м. Охтирка
8. "Оболонь Бровар" м. Київ
9. "Черкаський Дніпро" м. Черкаси
10. "Колос" с. Ковалівка
11. "Верес" м. Рівне

- серед професіональних команд клубів 2-ої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

1. "Арсенал-Київ" м. Київ
2. "Арсенал-Київщина" м. Біла Церква
3. "Барса" м. Суми
4. "Буковина" м. Чернівці
5. "Енергія" м. Нова Каховка
6. "Кремінь" м. Кременчук
7. "Скала" м. Стрий
8. "Мир" с. Горностаївка
9. "Нікополь-НПГУ" м. Нікополь
10. "Реал Фарма" м. Одеса
11. "Тернопіль" м. Тернопіль

Позитивне рішення щодо видачі атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. було прийняте стосовно аматорських клубів, які поповнять другу лігу ПФЛУ: "Балкани" с. Зоря Одеської обл., "Жемчужина" м. Одеса, "Нива – В" м. Вінниця, "Поділля" м. Хмельницький та "Рух" Винники" м. Львів-Винники.

Розгляд питання щодо видачі атестату футбольному клубу "Металург-Запоріжжя" м. Запоріжжя перенесено на наступне засідання комітету ФФУ з атестації футбольних клубів в зв’язку з наявністю заборгованості, яка виникла під час участі в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд 2016 року, а футбольний клуб "Кривбас" м. Кривий Ріг не розглядався, як претендент на отримання атестату, оскільки клуб самоусунувся від проходження процедури атестації та не надав фінансових гарантій.

Повідомляє ua-football.com 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: