Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Відбулась позачергова Конференція РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Вчора у м. Рівне в конференц-залі готелю "Мир" відбулась позачергова Конференція Рівненської обласної федерації футболу. Зумовлений даний захід реорганізацією РОФФ згідно чинного законодавства.

Рішенням Конференції до складу РОФФ були прийняті тимчасові члени. Конференція вирішила змінити організаційно-правову форму громадської організації РОФФ з проведенням реорганізації шляхом перетворення на Громадську спілку РОФФ. В свою чергу, Громадська спілка РОФФ стане повним правонаступником всіх прав та обов`язків ГО РОФФ і їй буде передано майно та кошти організації.

Конференція призначила комісію з реорганізації: голова Комісії - виконавчий директор РОФФ Олег Кучер, члени комісії - В.Дзюбак, В.Гладков, В.Штундер та О.Гіль. З моменту прийняття цього рішення до Комісії переходять усі повноваження щодо управління справами ГО РОФФ. Голова Комісії, її члени представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені ГО РОФФ, діяльність якої буде припинено.

Конференція встановила строк для подачі вимог кредиторів - 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо перетворення громадської організації. З метою завершення процесу реорганізації Комісії доручено в найкоротші терміни, але з дотриманням вимог законодавства, скликати Конференцію РОФФ у порядку передбаченому діючим Статутом та включити до порядку денного Конференції питання обрання керівних органів та органів здійснення футбольного правосуддя.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: