Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Відбулось розширенне засідання виконкому РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У п`ятницю, в приміщенні НВК 26 (м. Рівне) відбулося розширене засідання виконавчого комітету обласної федерації футболу разом з представниками команд-учасників обласних змагань з футболу, членів комітету арбітрів, контрольно-дисциплінарного комітету, апеляційного комітету РОФФ.

На порядку денному виконкому було розглянуто ситуацію, що склалася в обласних змаганнях з футболу сезону 2016 року. З даного приводу виступили голова РОФФ Олексій Хахльов, його перший заступник Володимир Поліщук, голова комітету арбітрів Микола Васюта, члени виконкому РОФФ, представники команд-учасниць чемпіонату області і члени апеляційного комітету та КДК. В ході конструктивної і змістовної розмови, учасники розширеного засідання виконкому РОФФ засудили поведінку офіційних осіб та власників деяких клубів і команд, вирішили поручити відповідним органам федерації доопрацювати дисциплінарні правила проведення обласних змагань з футболу, звернули увагу на необхідність належного і чіткого дотримання та виконання норм Регламенту обласних змагань. Також голові комітету арбітрів М.Васюті було висловлено побажання оптимізувати склад та роботу даного комітету. 

Другим питанням порядку денного стало затвердження Регламенту Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненщини сезону 2016/2017 та положення про проведення чемпіонату області з футболу серед дівчат 2000 р.н. і молодших. 

Крім вищезазначених питань, члени виконкому і присутні поставили свої підписи у зверненні до голів обласної державної адміністрації та обласної ради стосовно допомоги РОФФ (враховуючи скрутну фінансову ситуацію і значне підняття орендної плати на нинішньому місці) у вирішенні питання надання федерації футболу офісного приміщення.

Також, голова РОФФ О.Хахльов за дорученням виконкому вручив амуніцію та інтвентар футбольній команді військової частини з міста Вараш (Кузнецовськ), котра представлятиме нашу область в чемпіонаті України серед команд, складених із учасників антитерорестичної операції на сході країни.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: