Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Відомий склад груп на Меморіалі В.Шморгуна 2017 року

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Дванадцять команд підтвердили свою участь у ХХІ відкритому обласному турнірі з футболу 2017 року “Меморіал Володимира Шморгуна”. 

Дані змагання покликані вшануванти пам’ять колишнього гравця рівненської команди майстрів “Колгоспник” і старшого тренера команди “Авангард”, тренера дитячо-юнацького футболу, президента обласної федерації футболу Володимира Андрійовича Шморгуна.

Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх ходом здійснюватиме Рівненська обласна федерація футболу. Безпосередня організація та проведення матчів покладається на комітет з проведення змагань РОФФ і головну суддівську колегію, яку затверджує комітет арбітрів.

Матчі турніру проходитимуть з 4 по 26 березня у місті Рівне на запасному полі стадіону “Авангард” згідно затвердженого календаря змагань.

Участь у турнірі беруть 12 колективів. Змагання проходять в два етапи:

– на І етапі команди за рейтингом розбиваються на дві підгрупи “А” та “Б” по 6 команд у кожній і грають між собою в одне коло.

– на ІІ етапі команди, котрі посіли в підгрупах 1-4 місця потрапляють до 1/4 фіналу (1А – 4Б, 1Б – 4А, 2А – 3Б, 2Б – 3А). На стадії 1/2 фіналу (переможець пари 1А – 4Б грає з переможцем пари 2Б – 3А; переможець пари 1Б – 4А грає з переможцем пари 2А – 3Б). Команди, що програли у півфіналах, грають за ІІІ місце; команди-переможці півфінальних пар зустрічаються у фіналі за І місце (господар у цих матчах визначається за жеребом).

Склад команди на гру – 18 гравців, тренер, представник. Матч складається з двох таймів по 35 хвилин та 5-ти хвилинної перерви. Дозволяється заміна 7 гравців з числа заявлених на гру. За участь незаявленого або дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка 0:3. За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3

Склад груп наступний:
ГРУПА А

ОДЕК (Оржів)
ФК “АГАТ” (Гоща)
ФК “Млинів”
"Футбольний центр" (Дубно)
“Водник” (Рівне)
КОЛІФКС (Костопіль)

ГРУПА Б
ФК “Малинськ”
ФК “САДОВЕ”
ФК “Рафалівка”
“Калина” (Бугрин)
“Звягель-750” (Новоград-Волинський)
ДЮСШ “Верес” (Рівне) 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: