Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Виконком УАФ відновлює футбольні змагання. Рівненщина очікує рішення комісії ТЕБ і НС

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Члени Виконавчого комітету УАФ вирішили відновити з 30 травня матчі УПЛ і Кубку України. Всі ці поєдинки будуть проводитись відповідно до затвердженого медичного протоколу. Також УАФ вдалося досягти домовленості з Міністерством охорони здоров`я України щодо збільшення кількості осіб на матчах до двох сотень.

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці президент УАФ Андрій Павелко, асоціація профінансувала обов`язкове тестування на наявність COVID-19 арбітрів, які будуть задіяні на матчах.

Також Виконавчий комітет УАФ дозволив проводити регіональні змагання в областях, де запроваджено послаблення епідеміологічних заходів. Таким чином, остаточне рішення про початок змагань на Рівненщині нині залежить від Комісії техногенно-епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рівненської області, яку очолює голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Окрім цього члени Виконавчого комітету УАФ проголосували за проведення 8 липня фіналу Кубка України-2019/2020 на стадіоні “Арена Львів”, котрий раніше був заявлений резервним стадіоном цьогорічного розіграшу турніру. Фінал Кубку у Тернополі буде проведено наступного року. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: