Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Визначено "базові дати" обласних змагань з футболу-2016

Рiвненська обласна федерацiя футболу

На розширеному засіданні комітету з проведення змагань РОФФ, яке відбулося 22 січня, було визначено дати, в які розпочнуться обласні змагання з футболу в сезоні 2016 року. Таким чином, традиційний турнір з футболу "Меморіал В.Шморгуна" розпочнеться 5 березня ц.р.; матчі перших раундів Кубку області пройдуть 17 та 24 квітня; чемпіонат та першість Рівненської області розпочнуться 3 травня.

Також на нараді було прийнято рішення, що змагання першості області з футболу (ІІ ліга) найвірогідніше пройдуть у двох підгрупах за спортивно-територіальним принципом ("Північ" та "Південь"), в зв`язку із тим, що до комітету з проведення змагань РОФФ надійшли попередні заявки від достатньої для цього кількості команд. Серед ймовірних учасників обласних змагань - команди з Рафалівки, Клесова, Синіва, Симонова та інші.

Стосовно чемпіонату області (І ліга) - то на даний час формат проведення та його учасники залишаються ідентичні до минулого сезону, адже жодна із команд-призерів ІІ ліги поки не згодилася на підвищення у класі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: