Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Юні "вересівці" на шляху до вищої ліги ДЮФЛ України

Рiвненська обласна федерацiя футболу
П’ять перемог та одна нічия. Таким є доробок юнацьких команд системи Народного Клубу «Верес» у 15-му турі Першої ліги чемпіонату ДЮФЛ.
 Перша команда «Верес»-КОЛІФКС U-15 у Костополі не без проблем здолала географічних сусідів – «БЛІСП-КДЮСШ» (Березне) – 2:1. Тим самим костопільчани зберегли лідируючу позицію у турнірній таблиці підгрупи.
 Дублери «Верес»-КОЛІФКС U-15 в той же час перемогли на виїзді тернопільський ОДДЮСШ-«Колос» - 1:0. А ДЮСШ-«Верес» U-15 повернувся на третю позицію у підгрупі вісля виїзної перемоги у Шепетівці над «Пансіоном» - 2:0.
 У турнірі сімнадцятирічних чемпіонату ДЮФЛ п’яту підгрупу Першої ліги також очолюють костопільчани. У матчі 15-го туру «Верес»-КОЛІФКС U-17 вдома обіграв «БЛІСП-КДЮСШ» (Березне) – 1:0. З таким же мінімальним рахунком друга команда «Верес»-КОЛІФКС U-17 на виїзді обіграла ОДДЮСШ-«Колос» (Тернопіль), здобувши тим самим свою третю перемогу у чемпіонаті.
 Команда ДЮСШ-«Верес» U-17 у Шепетівці зіграла із «Пансіоном» унічию – 0:0, залишившись тим не менше у турнірній таблиці підгрупи другою.
 Матчі наступного туру у Першій лізі чемпіонату ДЮФЛ команди Народного Клубу «Верес» зіграють вже найближчих вихідних. Вихованці «Верес»-КОЛІФКС-2 у Костополі прийматимуть «Поділля» з Хмельницького. Команди ДЮСШ-«Верес» вдома гратимуть з ДЮСШ-«Бережани», а юні футболісти «Верес»-КОЛІФКС у Львові зіграють із командами «Опір-2».
 
Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: