Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Юрій Свірков дав перше інтерв’ю у якості тренера "Вереса"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Свірков дав своє перше інтерв’ю у новому клубі: 

– Пане Юрію, які будуть ваші перші кроки на посаді головного тренера «Вереса»?

– Перш за все потрібно зберегти те, що вже є. «Верес» зараз знаходиться на високому п’ятому місці. Попереду три важливих матчі: потрібно підсилити команду, провести ефективні тренувальні збори. Буквально у найближчі дні визначимось з календарним планом проведення тренувальних зборів та з футболістами, які поїдуть на збори.

– Чи відбудуться серйозні кадрові зміни в команді?

– Зміни потрібні, але в частині підсилення команди. Потрібно внести корективи в тактику гри, щоб підвищити результативність. Керівництво клубу ставить завдання, які потребують сильної, ефективної і швидкої команди на полі. Будемо працювати в цьому напрямку.

– Які завдання перед Вами поставило керівництво клубу?

– Завдання незмінне – перша «шестірка» Української Прем’єр-ліги. Попереду - три важливі і важкі матчі, до яких треба підійти з усією відповідальністю і дати потрібний результат.

– Чи плануєте зміни в тренерському штабі?

– Відразу після Нового року я зустрінусь з кожним працівником адміністрації команди та тренерського штабу. Тут працюють хороші спеціалісти, на яких мені б дуже хотілось розраховувати. Якщо буде бажання і взаєморозуміння - то може, навіть, статись так, що зміни у тренерському штабі будуть мінімальними.
Однак, навіть, якщо й доведеться когось змінювати - то шукатимемо виключно українських фахівців.

– Ви вже склали плани на найближчий період?

– Відразу після Нового року зустрінусь із працівниками клубу і команди. Проведемо зустріч з гравцями. Я слідкував за матчами «Вереса» і добре уявляю потенціал команди і її гравців. Однак ніщо не замінить особистого контакту. Далі все за графіком: 15-го січня команда виходить з відпустки, два дні на медогляд та формування списку тих, хто відправиться на збори до Туреччини. З 17-го січня по 14-те лютого проведемо тренувальні збори в Анталії з кількома спарингами. І 15-го лютого маємо прибути в Полтаву та підготуватись до матчу з «Ворсклою».

Це, так би мовити, основний календарний план. Зміни можуть бути, але лише в частині якихось деталей. Ми готуємось до важливих поєдинків і маємо виконати завдання, поставлене керівництвом клубу.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: