Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Здолбунівщина, міні-футбольний турнір «ВЕСНА»

Рiвненська обласна федерацiя футболу

6-го березня, завдяки організаторам Петру Терещуку та Андрію Прадошу, а також  підприємцю Святославу Климчуку у смт. Мізоч Здолбунівського району відбувся турнір з міні-футболу «ВЕСНА». Про бажання прийняти участь у турнірі заявили вісім команд: «Мізоч», «Спасів», «Білашів», «Буща», «Дермань-1», «Дермань-2», «Нова Мощаниця» та «Стеблівка». Команди було поділено на дві групи – «А» («Мізоч», «Білашів», «Дермань-2», «Стеблівка») та «Б» («Спасів», «Нова Мощаниця», «Буща», «Дермань-1»).
Переможцем групи «А» стала команда «Білашів», яка здобула 7 залікових очок, друге місце посіла команда «Мізоч» з активом 5 очок. У групі «Б» перемогу святкувала команда «Спасів» - 6  очок, а другою була команда «Нова Мощаниця» - 5 очок.
У першому півфінальному матчі з пари «Білашів»-«Нова Мощаниця» у фінал пройшла команда «Білашів», яка перемогла суперників з рахунком 3-0. У другому півфіналі перемогу з рахунком 2-1 над командою «Спасів» святкувала команда «Мізоч».
Матч за третє місце між собою зіграли команди «Спасів» та «Нова Мощаниця». Якщо, коли команди грали між собою у групі «Б» був нічийний результат (0-0), то цього разу «Спасів» виявився сильнішим за команду «Нова Мощаниця» та, за рахунку 2-1, виборов третє місце.
Аналогічна ситуація склалася  і в матчі за перше місце (у групі «А» вже зустрічалися «Білашів» та «Мізоч» і зіграли теж у нічию 2-2). Проте у фіналі команда «Білашів» перемогла суперників з рахунком 2-0, тим самим вигравши турнір «ВЕСНА», а «Мізоч» посів друге місце.
Індивідуальні нагороди отримали:
Сиротюк Богдан («Спасів») – найкращий воротар турніру;
Матяк Руслан («Мізоч») – найкращий бомбардир турніру;
Корольчук Богдан («Білашів») – найкращий гравець турніру.
Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу

Невеликий фотоогляд змагань:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: