Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

ЗМІ: оновлений "Авангард" отримає більше поле та систему підігріву

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер, 6 квітня, відбудеться довгоочікувана презентація проекту реконструкції стадіону «Авангард». Ексклюзивно для читачів ERVE.UA керівник львівської компанії «Артпростір» Михайло Білик розповів про деталі «відродження» спортивної споруди.

Глядачів побільшає

Якщо нині стадіон офіційно вміщує 4, 5 тисяч глядачів, то після реконструкції спортивні протистояння, або ж концерт зможуть побачити у три рази більше осіб - 13 466. Окрім того на трибунах буде передбачено 34 місця для людей з особливими потребами. Освітлення поля відбуватиметься з даху східної трибуни із західних щогол.

Для легкоатлетів з любов`ю

Нарешті представників легкої атлетики почули і «Авангард» буде не лише футбольним стадіоном, як фактично є зараз, а й місцем де проводитимуть змагання всеукраїнського рівня з атлетики. На стадіоні буде облаштовано 8 бігових доріжок довжиною 400 метрів. Окрім того, зі сторони центрального входу буде зроблений легкоатлетичний манеж із трьома біговими доріжками по 110 метрів.

У чаші стадіону проектом передбачено влаштування спортивного ядра у складі: - північний легкоатлетичний сектор (доріжка і яма з водою для бігу з перешкодами, доріжка для розбігу в метанні списа, круг для метання диска/молота, 2 круги для штовхання ядра); - південний легкоатлетичний сектор (доріжка для розбігу в метанні списа, сектор для стрибків в висоту, сектор для стрибків з жердиною, сектор для стрибків в довжину).

Футбольне поле стане більшим

Футбольне поле на «Авангарді» відповідатиме третій категорії класифікації полів. Розмір 105 х 68 м із трав’яним газоном. Буде облаштоване підігрівом, системами дренажу та автоматичним поливом.

VIP- персони матимуть свій вхід

Для входу відвідувачів на трибуни стадіону запроектовано три входи. Центральний (у східній трибуні) для заповнення східної трибуни. Північний (між північною і східною трибунами) для заповнення північної і половини західної трибуни. Південний (між південною і східною трибунами) для заповнення південної і половини західної трибуни.

На входах буде влаштовано дві групи турнікетів – перша для огляду речей відвідувачів, друга – для контролю квитків (електронна система). Окрім того, для маломобільних відвідувачів запроектовано окремий вхід між північною і західною трибунами. Розміщення входів співпадає з основним потоком відвідувачів, які будуть підходити на територію стадіону по головній і бокових алеях з боку Парку молоді.

Для входу персоналу і відвідувачів в спортзали запроектовано окремі входи по периметру будинків стадіону. У центрі західної трибуни розміщено окремий вхід для спортсменів на час змагань, а також окремі входи для VIP-персон і журналістів.

Зона з обмеженим доступом

У західній частині ділянки, між річкою Устя і західною трибуною, передбачено виділення зони обмеженого доступу (недоступної для вболівальників). У зоні обмеженого доступу буде відбуватись посадка-висадка спортсменів з автотранспорту, спілкування з журналістами, пересування VIP-персон, влаштування майданчика для роботи мобільних телеретрансляційних установок. Відокремлення зони відбувається на час проведення змагань шляхом встановлення турнікетів і організації охорони.

Автостоянка

Поруч із входами на стадіон передбачено облаштування автостоянки, яка розрахована на 189 місць. В тому числі: для 2-х автобусів команд, 4-х автобусів для вболівальників та 17 для автівок людей з особливими потребами.

Готелю на стадіоні не буде

У підтрибунних приміщеннях стадіону загальною площею 7736.86 м2, буде облаштований зал для важкої атлетики ОК ДЮСШ «Авангард», приміщення для ДЮСШ з футболу «Верес», адміністративні, побутові приміщення, майстерні, комори. Окрім того, будуть вільні площі для здачі в оренду. Нагадаємо, що вільні приміщення планували віддати інвестору під облаштування готелю, однак згідно технічних вимог його робити там не можна. Натомість там можна відкрити магазини, кафе і тд.

 Нагадаємо, що за попередніми підрахунками вартість реконструкції стадіону «Авангард» обійдеться бюджету Рівного у 108-109 мільйонів гривень. Якщо проект реконструкції пройде усі необхідні експертизи, буде оголошений тендер на визначення підрядної організації. У цьому році на роботи передбачено близько 40 мільйонів гривень. Роботи розбили на кілька черг. Термін здачі об`єкту – 2019 рік. Цьогоріч планують розпочати із перепланування східної трибуни, добудову трибун із підтрибунними приміщеннями та влаштування даху.

ERVE.UA

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: