25 серпня – Суперкубок області з електронного футболу

Суперкубок Рівненської області з електронного футболу відбудеться 25 серпня у Рівному, в приміщенні «Верес Плейс».

На приставках змагатимуться троє найкращих гравців за підсумками Кубка Рівненської області, а також троє гравців рівненського «Вереса». Шість учасників Суперкубка зіграють в одне коло кожний з кожним.  

Хто гратиме від «Вереса», наразі невідомо, а от у Кубку області у травні серед 15-ти учасників перші три місця посіли Олександр Вокальчук, Андрій Беркута та Олексій Потапчук.

  • У наших планах активно розвивати цей напрямок футболу, - розповів керівник відокремленого підрозділу Української асоціації електронного футболу в Рівненській області, член Виконкому РОАФ Тарас Кир’янчук (на фото знизу). – Зокрема, хочемо у цьому році провести дитячий турнір, під час якого юні учасники одночасно зможуть позмагатися і в справжній футбол, і в електронний. Інша ідея – чемпіонат області з електронного футболу. Хочемо, щоб у ньому брали участь представників усіх команд-учасниць обласних змагань з футболу.


Розпочнеться Суперкубок Рівненської області з електронного футболу о 14:00. Організатори запрошують долучитися до змагань в якості вболівальників усіх охочих.