Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Чемпіонат U13 "Я-ПАТРІОТ" 2021 р. (ФУТБОЛ)

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ГО ТУРУ

РЕЗУЛЬТАТИ 2-ГО ТУРУ

Група А

ФА "Стандарт"

"Атака" Шпанівська ТГ

ДЮСШ "Гоща"

ДЮСШ "Верес 2009" - 1 (Гіль О.)

ДЮСШ "Верес 2009" - 2 (Гіль О.)

ДЮСШ "Верес 2008" - 3 (Шекель В.)

 

Тур      Гра      Дата/час

1          ДЮСШ "Гоща" - ФА "Стандарт"       13.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2009"-1 - ДЮСШ "Верес 2009"-2     13.05.21 / 13:00

             ДЮСШ "Верес 2008"-3 - "Атака" Шпанівська ТГ    13.05.21 / 13:00

                         

2          ДЮСШ "Верес 2008"-3 - ДЮСШ "Верес 2009"-1     25.05.21 / 13:00

            "Атака" Шпанівська ТГ - ФА "Стандарт"      25.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2009"-2 - ДЮСШ "Гоща"      26.05.21 / 13:00

                         

3          ДЮСШ "Верес 2009"-2 - ДЮСШ "Верес 2008"-3     27.05.21 / 13:00

             "Атака" Шпанівська ТГ - ДЮСШ "Гоща"    27.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2009"-1 - ФА "Стандарт"      28.05.21 / 13:00

                         

4          ДЮСШ "Верес 2009"-1 - "Атака" Шпанівська ТГ    08.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2008"-3 - ДЮСШ "Гоща"      08.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2009"-2 - ФА "Стандарт"      09.06.21 / 13:00

                         

5          ДЮСШ "Верес 2009"-2 - "Атака" Шпанівська ТГ     15.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2008"-3 - ФА "Стандарт"      15.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Верес 2009"-1 - ДЮСШ "Гоща"      16.06.21 / 13:00

 

 

Група Б

1          ДЮСШ "Сарни"

2          ДЮСШ "Березне"

3          ДЮСШ "Вараш"

4          ДЮСШ "Володимирець

5          ДЮСШ "Костопіль"

 

 

Тур      Гра      Дата/час

1          ДЮСШ "Костопіль" - ДЮСШ "Вараш"        13.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Сарни" -  ДЮСШ "Березне" 13.05.21 / 13:00

                         

                         

2          ДЮСШ "Володимирець" - ДЮСШ "Костопіль"       25.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Вараш" - ДЮСШ "Сарни"   25.05.21 / 13:00

                         

                         

3          ДЮСШ "Березне" - ДЮСШ "Вараш" 27.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Сарни" - ДЮСШ "Володимирець"  27.05.21 / 13:00

                         

                         

4          ДЮСШ "Володимирець" - ДЮСШ "Березне"           08.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Костопіль" - ДЮСШ "Сарни"         08.06.21 / 13:00

                         

                         

5          ДЮСШ "Вараш" - ДЮСШ "Володимирець" 15.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Березне" - ДЮСШ "Костопіль"       15.06.21 / 13:00

 

Група В

1          ФК "Іква" Млинів

2          ДЮСШ "Дубно"

3          ФК "Єврошпон-Смига"

4          ФК "Здолбунів"

5          ФК "Квасилів"

6          ХФК "Надія"

 

Тур      Гра      Дата/час

1          ДЮСШ "Дубно" - ФК "Квасилів"      13.05.21 / 13:00

            ФК "Єврошпон-Смига" - ФК "Здолбунів       13.05.21 / 13:00

            ФК "Іква" Млинів - ХФК "Надія"      13.05.21 / 13:00

                         

2          ФК "Квасилів" - ФК "Єврошпон-Смига"       25.05.21 / 13:00

            ФК "Іква" Млинів - ДЮСШ "Дубно" 25.05.21 / 13:00

            ХФК "Надія" - ФК "Здолбунів"          25.05.21 / 13:00

                         

3          ФК "Єврошпон-Смига" - ФК "Іква" Млинів  27.05.21 / 13:00

            ФК "Здолбунів" - ФК "Квасилів"       27.05.21 / 13:00

            ДЮСШ "Дубно" - ХФК "Надія"        27.05.21 / 13:00

                         

4          ФК "Іква" Млинів - ФК "Здолбунів"  08.06.21 / 13:00

            ДЮСШ "Дубно" - ФК "Єврошпон-Смига"    08.06.21 / 13:00

            ХФК "Надія" - ФК "Квасилів" 08.06.21 / 13:00

                         

5          ФК "Здолбунів" - ДЮСШ "Дубно"    15.06.21 / 13:00

            ФК "Квасилів" - ФК "Іква" Млинів    15.06.21 / 13:00

            ФК "Єврошпон-Смига" - ХФК "Надія"          15.06.21 / 13:00

 

Група Г

1          ДЮСШ "Корець"

2          ФК "Калина" Бугрин

3          ЦДЮТ "Клевань"

4          ДЮСШ "Оженино"

5          ДЮСШ "Острог"

 

Тур/місце        Гра      Дата/час

1          ФК "Калина" Бугрин - ДЮСШ "Острог"       13.05.21 / 13:00

с. Бугрин         ЦДЮТ "Клевань" - ДЮСШ "Оженино"        13.05.21 / 13:00

                         

                         

2          ДЮСШ "Острог" - ЦДЮТ "Клевань" 25.05.21 / 13:00

м. Острог        ДЮСШ "Корець" - ФК "Калина" Бугрин      25.05.21 / 13:00

                         

                         

3          ЦДЮТ "Клевань" - ДЮСШ "Корець" 27.05.21 / 13:00

смт. Клевань   ДЮСШ "Оженино" - ДЮСШ "Острог"         27.05.21 / 13:00

                         

                         

4          ДЮСШ "Корець" - ДЮСШ "Оженино"         08.06.21 / 13:00

с. Оженино     ФК "Калина" Бугрин - ЦДЮТ "Клевань"      08.06.21 / 13:00

                         

                         

5          ДЮСШ "Оженино" - ФК "Калина" Бугрин    15.06.21 / 13:00

с. Корець        ДЮСШ "Острог" - ДЮСШ "Корець" 15.06.21 / 13:00

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: