Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Чемпіонат U11 "Я-ПАТРІОТ" 2021 р. (ФУТБОЛ)

Календар матчів U11

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ГО ТУРУ + ФОТОЗВІТ

 РЕЗУЛЬТАТИ 2-ГО ТУРУ + ФОТО

РЕЗУЛЬТАТИ 3-ГО ТУРУ + ФОТО

 

   Група «А».                                                                                                             

1.      ФА «Стандарт»

2.      ФА «Олімп»

3.      ЦДЮТ «Клевань»

4.      ДЮСШ «Зоря»

5.      ДЮСШ «Верес 2010»

6.      ДЮСШ «Верес 2010 - 2»

 

 

«29» квітня 2021р м. Зоря, Рівненський р-н

 

13:00 ФА «Стандарт» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

13:50 ФА «Олімп» - ДЮСШ «Верес 2010-1»

14:40 ЦДЮТ «Клевань» - ДЮСШ «Зоря»

ФА «Олімп» - ЦДЮТ «Клевань»

ДЮСШ «Зоря» - ФА «Олімп»

15:30 ФА «Стандарт» - ФА «Олімп»

16:20 ДЮСШ «Верес 2010-2» - ДЮСШ «Зоря»

17:00 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ЦДЮТ «Клевань»

 

«11» травня 2021р – м. Рівне, ДЮСШ «Верес»

 

13:00 ЦДЮТ «Клевань» - ФА «Стандарт»

13:50 ДЮСШ «Зоря» - ДЮСШ «Верес 2010-1»

14:40 ФА «Олімп» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

15:30 ФА «Олімп» - ЦДЮТ «Клевань» / ДЮСШ «Верес 2010-1» - ЦДЮТ «Клевань»

16:20 ФА «Стандарт» - ДЮСШ «Зоря»

17:10 ДЮСШ «Верес 2010-2 - ДЮСШ «Верес 2010-1»

18:00 ФА «Стандарт» - ФА «Олімп»

 

 

«20» травня 2021р – м. Рівне, (Верес 2010 - 1)

 

13:00 ЦДЮТ «Клевань» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

13:50 ДЮСШ «Зоря» - ФА «Олімп» / ДЮСШ «Верес 2010-2» - ДЮСШ «Зоря»

14:40 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ФА «Стандарт»

15:30 ДЮСШ «Зоря» - ЦДЮТ «Клевань»

16:20 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ФА «Олімп»

17:10 ДЮСШ «Верес 2010-2» - ФА «Стандарт»

18:00 ФА «Олімп» - ДЮСШ «Верес 2010-1»

 

«1» червня 2021р – м. Рівне, (Верес 2010 - 2)

13:00 ДЮСШ «Зоря» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

13:50 ЦДЮТ «Клевань» - ДЮСШ «Верес 2010-1»

14:40 ФА «Олімп» - ФА «Стандарт» 

15:30 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ДЮСШ «Зоря»

16:20 ФА «Стандарт»  - ЦДЮТ «Клевань»

17:00 ДЮСШ «Верес 2010-2» - ФА «Олімп»

18:00 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

 

«10» червня 2021р – м. Рівне, (Олімп)

 

13:00 ЦДЮТ «Клевань» - ФА «Олімп»

13:50 ДЮСШ «Зоря» - ФА «Стандарт» 

14:40 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

15:30 ФА «Олімп» - ДЮСШ «Зоря»

16:20 ДЮСШ «Верес 2010-2»- ЦДЮТ «Клевань»

17:00 ФА «Стандарт»  - ДЮСШ «Верес 2010-1»

 

 

«17» червня 2021р – м. Рівне, (Стандарт)

 

13:00 ФА «Стандарт» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

13:50 ФА «Олімп» - ДЮСШ «Верес 2010-1»

14:40 ЦДЮТ «Клевань» - ДЮСШ «Зоря»

15:30 ФА «Стандарт» - ФА «Олімп»

16:20 ДЮСШ «Верес 2010-2» - ДЮСШ «Зоря»

17:00 ДЮСШ «Верес 2010-1» - ЦДЮТ «Клевань»

18:00 ФА «Стандарт» - ДЮСШ «Верес 2010-2»

 

 

А – ігри , які були пропущені в І-му турі

А – ігри , які були зіграні в І-му турі на заміну пропущеним

А – добавлені ігри з І-го туру

А/А – заміна зіграної гри

  Група «Б».                                                                                                             

1        ФК «Атака» (Шпанівська ТГ)

2.      ФК «Здолбунів»

3.      ФК «Квасилів»

4.      ДЮСШ «Острог»

5.      ДЮСШ «Гоща»

 

«29» квітня 2021р – м. Квасилів, Рівненський р-н

13:00 ФК «Квасилів»  - ДЮСШ «Острог»

13:50 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ФК «Здолбунів»

14:40 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Квасилів»  

15:30 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ДЮСШ «Острог»

16:20 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Гоща»

 

«11» травня 2021р – м. Здолбунів, Здолбунівський р-н

 

13:00 ФК «Квасилів»  - ФК «Атака» (Шпанівська ТГ)

13:50 ДЮСШ «Острог» - ДЮСШ «Гоща»

14:40 ФК «Здолбунів»  - ФК «Квасилів»

15:30 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Атака» (Шпанівська ТГ)

16:20 ДЮСШ «Острог» - ФК «Здолбунів»

 

«20» травня 2021р – м. Острог, Острозький р-н

 

13:00 ФК «Квасилів»  - ДЮСШ «Острог»

13:50 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ФК «Здолбунів»

14:40 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Квасилів»  

15:30 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ДЮСШ «Острог»

16:20 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Гоща»

17:10 ФК «Квасилів»  - ДЮСШ «Острог»

 

«1» червня 2021р – с. Шпанів, Рівненський р-н

 

13:00 ФК «Квасилів»  - ФК «Атака» (Шпанівська ТГ)

13:50 ДЮСШ «Острог» - ДЮСШ «Гоща»

14:40 ФК «Здолбунів»  - ФК «Квасилів»

15:30 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Атака» (Шпанівська ТГ)

16:20 ДЮСШ «Острог» - ФК «Здолбунів»

17:10 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Квасилів

 

«10» червня 2021р – м. Гоща, Гощанський р-н

13:00 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ФК «Здолбунів»

13:50 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Гоща»

14:40 ФК «Атака» (Шпанівська ТГ) - ДЮСШ «Острог»

15:30 ФК «Квасилів»  - ДЮСШ «Острог»

16:20 ДЮСШ «Гоща» - ФК «Квасилів

А – ігри , які були пропущені в 5-му турі

А – добавлені ігри з 5-го туру

 

   Група «В».                                                                                                             

1.      ДЮСШ «Сарни»

2.      ДЮСШ «Березне»

3.      ДЮСШ «Вараш»

4.      ДЮСШ «Володимирець»

5.      ДЮСШ «Дубровиця»

6.      ФК «Ізотоп»

 

 

ПЕРЕНЕСЕНО НА 2-ге КОЛО 2021р – м. Володимирець, Володимирецький р-н

 

13:00 ДЮСШ «Вараш» - ДЮСШ «Володимирець»

13:50 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Дубровиця»

14:40 ДЮСШ «Сарни» - ФК «Ізотоп»

15:30 ДЮСШ «Дубровиця» - ДЮСШ «Вараш»

16:20 ФК «Ізотоп» - ДЮСШ «Володимирець»

17:00 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Березне»

 

«11» травня 2021р – м. Дубровиця, Дубровицький р-н

 

13:00 ДЮСШ «Володимирець» - ДЮСШ «Дубровиця»

13:50 ДЮСШ «Вараш» - ДЮСШ «Сарни»

14:40 ДЮСШ «Березне» - ФК «Ізотоп»

15:30 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Володимирець» / ДЮСШ «Дубровиця» - ДЮСШ «Сарни»

16:20 ФК «Ізотоп» - ДЮСШ «Дубровиця»

17:00 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Вараш»

 

 

«20» травня 2021р – м. Сарни, Сарненський р-н

 

13:00 ДЮСШ «Дубровиця» - ДЮСШ «Сарни» / ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Володимирець»

13:50 ДЮСШ «Володимирець» - ДЮСШ «Березне»

14:40 ДЮСШ «Вараш» -  ФК «Ізотоп»

15:30 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Дубровиця»

16:20 ДЮСШ «Сарни» - ФК «Ізотоп»

17:00 ДЮСШ «Вараш» - ДЮСШ «Володимирець»

 

«1» червня 2021р – м. Вараш (ДЮСШ Вараш)

13:00 ДЮСШ «Вараш» - ДЮСШ «Дубровиця»

13:50 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Березне»

14:40 ДЮСШ «Володимирець» - ФК «Ізотоп»

15:30 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Вараш»

16:20 ФК «Ізотоп» - ДЮСШ «Березне»

17:00 ДЮСШ «Дубровиця» - ДЮСШ «Володимирець»

 

«10» червня 2021р – м. Вараш (ФК Ізотоп)

 

13:00 ДЮСШ «Дубровиця» - ФК «Ізотоп»

13:50 ДЮСШ «Вараш» - ДЮСШ «Березне»

14:40 ДЮСШ «Володимирець - ДЮСШ «Сарни»

15:30 ФК «Ізотоп» - ДЮСШ «Вараш»

16:20 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Володимирець

17:00 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Дубровиця»

 

 

«17» червня 2021р – м. Березно, Березнівський р-н

13:00 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Дубровиця»

13:50 ДЮСШ «Сарни» - ФК «Ізотоп»

14:40 ДЮСШ «Вараш»  - ДЮСШ «Володимирець»

15:30 ДЮСШ «Сарни» - ДЮСШ «Березне»

16:20 ДЮСШ «Дубровиця» - ДЮСШ «Вараш» 

17:00 ФК «Ізотоп»  - ДЮСШ «Володимирець»

 

 

А – ігри , які були пропущені в І-му турі

А – ігри , які були зіграні в І-му турі на заміну пропущеним

А – добавлені ігри з І-го туру

А/А – заміна зіграної гри

А/А – заміна гри, яка не відбудеться у цьому турі

 

 

  Група «Г».                                                                                                             

1.      ФК «Іква» (Млинів)

2.      ФК «Дубно»

3.      ФК «Єврошпон-Смига»

4.      ДЮСШ «Костопіль»

 

«29» квітня 2021р – м. Смига, Дубенський р-н

 

13:00 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Дубно»

13:50 ФК «Єврошпон-Смига»  - ДЮСШ «Костопіль»

14:40 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Єврошпон-Смига» 

15:30 ФК «Дубно» - ДЮСШ «Костопіль»

16:20 ФК «Іква» (Млинів) - ДЮСШ «Костопіль»

17:00 ФК «Дубно» - ФК «Єврошпон-Смига»  

 

 

«11» травня 2021р – м. Дубно, Дубенський р-н

13:00 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Іква» (Млинів)

13:50 ФК «Дубно» - ФК «Єврошпон-Смига»  

14:40 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Дубно»

15:30 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Єврошпон-Смига»  

16:20 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Єврошпон-Смига»  

17:00 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Дубно»

18:00 ФК «Іква» (Млинів) - ДЮСШ «Костопіль»

 

«20» травня 2021р – м. Млинів, Млинівський р-н

 

13:00 ФК «Єврошпон-Смига»  - ДЮСШ «Костопіль»

13:50 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Дубно»

14:40 ФК «Єврошпон-Смига»  - ФК «Іква» (Млинів)

15:30 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Дубно»

16:20 ФК «Єврошпон-Смига»  - ФК «Дубно»

17:00 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Іква» (Млинів)

18:00 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Дубно»

 

«1» червня 2021р – м. Костопіль, Костопільський р-н

 

13:00 ФК «Дубно» - ФК «Єврошпон-Смига»  

13:50 ДЮСШ «Костопіль» - ФК «Іква» (Млинів)

14:40 ФК «Іква» (Млинів) - ФК «Єврошпон-Смига» 

15:30 ФК «Дубно» - ДЮСШ «Костопіль»

16:20 ФК «Єврошпон-Смига»  - ФК «Іква» (Млинів)

17:00 ФК «Дубно» - ФК «Іква» (Млинів)

18:00 ФК «Єврошпон-Смига»  - ДЮСШ «Костопіль»

 

А – ігри , які були пропущені в І-му турі

А – добавлені ігри з І-го туру

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: