Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Чемпіонат U9 "Я-ПАТРІОТ" 2021 р. (ФУТБОЛ)

 

Календар матчів U9

РЕЗУЛЬТАТИ 1-Й ТУР

РЕЗУЛЬТАТИ 2-Й ТУР

РЕЗУЛЬТАТИ 3-й ТУР

 

   Група «А».                                                                                                             

1.      ХФК «Надія»

2.      ФА «Лідер»

3.      ДЮСШ «Зоря»

4.      ДЮСШ «Верес 2012»

 

«27» квітня 2021р – м. Зоря, Рівненський р-н

 

13:00 ДЮСШ «Зоря» - ДЮСШ «Верес 2012»

13:50 ХФК «Надія» - ФА «Лідер»

14:40 ДЮСШ «Зоря» - ХФК «Надія»

15:30 ДЮСШ «Верес 2012» - ФА «Лідер»

16:20 ДЮСШ «Зоря» - ФА «Лідер»

17:10 ДЮСШ «Верес 2012» - ХФК «Надія»

 

«6» травня 2021р – м. Рівне, (Верес)

 

13:00 ДЮСШ «Верес 2012» - ХФК «Надія»

13:50 ФА «Лідер»- ДЮСШ «Зоря»

14:40 ДЮСШ «Верес 2012» - ФА «Лідер»

15:30 ХФК «Надія» - ДЮСШ «Зоря»

16:20 ДЮСШ «Верес 2012» - ДЮСШ «Зоря»

17:10 ХФК «Надія» - ФА «Лідер»

 

«18» травня 2021р – м. Рівне, (Надія)

 

13:00 ХФК «Надія» - ФА «Лідер»

13:50 ДЮСШ «Зоря» - ДЮСШ «Верес 2012»

14:40 ХФК «Надія» - ДЮСШ «Зоря»

15:30 ФА «Лідер» - ДЮСШ «Верес 2012»

16:20 ХФК «Надія» - ДЮСШ «Верес 2012»

17:10 ФА «Лідер» - ДЮСШ «Зоря»

 

«3» червня 2021р – м. Рівне, (Лідер)

 

13:00 ФА «Лідер» - ДЮСШ «Зоря»

13:50 ДЮСШ «Верес 2012» - ХФК «Надія»

14:40 ФА «Лідер» - ДЮСШ «Верес 2012»

15:30 ДЮСШ «Зоря» - ХФК «Надія»

16:20 ФА «Лідер» - ХФК «Надія»

17:10 ДЮСШ «Зоря» - ДЮСШ «Верес 2012»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Група «Б».                                                                                                             

1.      ФК «Здолбунів»

2.      ФК «Квасилів»

3.      ДЮСШ «Острог»

4.      ДЮСШ «Оженино»

5.      ДЮСШ «Березно»

 

«27» квітня 2021р – м. Здолбунів, Рівненський р-н

 

13:00 ФК «Здолбунів» - ФК «Квасилів»

13:50 ДЮСШ «Острог» - ДЮСШ «Оженино»

14:40 ФК «Квасилів» - ДЮСШ «Березне»

15:30 ДЮСШ «Острог» - ФК «Здолбунів»

16:20 ДЮСШ «Оженино» - ДЮСШ «Березне»

 

«6» травня 2021р – м. Квасилів, Рівненський р-н

 

13:00 ФК «Квасилів» - ДЮСШ «Острог»

13:50 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Оженино»

14:40 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Острог»

15:30 ДЮСШ «Оженино» - ФК «Квасилів»

16:20 ДЮСШ «Березне» - ФК «Здолбунів»

 

«18» травня 2021р – м. Острог, Острозький р-н

 

13:00 ФК «Квасилів» - ФК «Здолбунів»

13:50 ДЮСШ «Оженино» - ДЮСШ «Острог»

14:40 ДЮСШ «Березне» - ФК «Квасилів»

15:30 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Острог»

16:20 ДЮСШ «Березне» - ДЮСШ «Оженино»

 

«3» червня 2021р – с. Оженино, Острозький р-н

 

13:00 ДЮСШ «Острог» - ФК «Квасилів»

13:50 ДЮСШ «Оженино» - ФК «Здолбунів»

14:40 ДЮСШ «Острог» - ДЮСШ «Березне»

15:30 ФК «Квасилів» - ДЮСШ «Оженино»

16:20 ФК «Здолбунів» - ДЮСШ «Березне»

 

«15» червня 2021р – м. Березне, Березнівський р-н

 

13:00 ФК «Здолбунів» - ФК «Квасилів»

13:50 ДЮСШ «Острог» - ДЮСШ «Оженино»

14:40 ФК «Квасилів» - ДЮСШ «Березне»

15:30 ДЮСШ «Острог» - ФК «Здолбунів»

16:20 ДЮСШ «Оженино» - ДЮСШ «Березне»

 

   Група «В».                                                                                                             

1.      ФА «Олімп»

2.      ФК «Єврошпон Смига»

3.      ФК «Дубно»

 

«27» квітня 2021р – смт. Смига, Дубенський р-н

 

13:40 ФК «Єврошпон Смига» - ФК «Дубно»

15:00 ФА «Олімп»- ФК «Дубно»

16:20 ФА «Олімп» - ФК «Єврошпон Смига»

 

«6» травня 2021р – м. Дубно, Дубенський р-н

 

13:00 ФА «Олімп» - ФК «Єврошпон Смига»

14:20 ФА «Олімп» - ФК «Дубно»

16:20 ФК «Єврошпон Смига» - ФК «Дубно»

 

«18» травня 2021р – м. Рівне (ФА «Олімп»)

 

13:00 ФК «Єврошпон Смига» - ФК «Дубно»

13:40 «Єврошпон Смига»- ФА «Олімп»

14:20 ФК «Дубно»  - ФА «Олімп»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: