Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Чемпіонат Першої ліги Рівненської області 2021 р.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «№ турнрна таблиця команда 1 ггри очки сокл садове 2 6 18 коливань (клевань) 3 5 10 маяк (сарни) 4 4 9 локомотив (здолбунв) 5 6 8 зотоп-раес (вараш) 6 5 7 одек (оржв) 7 1 3 калина (бугринська ΟΤг) 8 4 1 фк грем`яче 9 5 1 случ (березне) 4 0»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «№ турнрна таблиця команда 1 гри очки маяк U-17 (сарни) 2 12 коливань U-17 (клевань) 3 5 12 зотоп-раес PAEC U-17 (вараш) 10 дюсш здолбунв 5 6 7 фк квасилв (садове) 6 6 4 калина U-17 (бугринська отг) 7 одек U-17 (оржв) 8 2 4 блп-кдюсш березне 9 фк гремяче U-17 5 0»

Календар

1 тур

09.05.2021 

1. ФК Грем`яче (Грем`яче) - Ізотоп-РАЕС (Вараш) 2:2, юнаки - перенос

08.05.2021 

2. Маяк (Сарни) - Калина (Бугрин) 2:0, 2:0 (юнаки)

3. Сокіл (Садове) - Коливань (Клевань) 5:1, 1:3 (юнаки) 

10.05.2021 

4. Локомотив (Здолбунів) - ОДЕК (Оржів) 0:3, 3:3 (юнаки)

 

2 тур

16.05.2021 

5. Коливань (Клевань) - Локомотив (Здолбунів) 1:1, 2:0 (юнаки)

6. Калина (Бугрин) - Сокіл (Садове) 0:1, 1:1 (юнаки)

7. ФК Грем`яче (Грем`яче) - Маяк (Сарни) 0:5, 0:9 (юнаки)

8. Случ (Березне) - Ізотоп-РАЕС (Вараш) 0:2, 1:1 (юнаки)

 

3 тур

23.05.2021 

9. Маяк (Сарни) - Случ (Березне) 2:1, 5:1 (ю)

10. Сокіл (Садове) - ФК Грем`яче (Грем`яче) 4:1, 6:2 (ю)

11. Локомотив (Здолбунів) - Калина (Бугрин) 2:2, 1:2 (ю)

 

03.07.2021 

12. ОДЕК (Оржів) - Коливань (Клевань) 

 

4 тур

29.05.2021 

13. Калина (Бугрин) - ОДЕК (Оржів) - ПЕРЕНОС

 30.05.2021 

14. ФК Грем`яче (Грем`яче) - Локомотив (Здолбунів) 3:4, 1:5 (ю)

15. Случ (Березне) - Сокіл (Садове) 1:3, 6:0 (ю)

16. Ізотоп-РАЕС (Вараш) - Маяк (Сарни) - ПЕРЕНОС

 

5 тур

6 червня 2021 р.

«Сокіл» (Садове) «Ізотоп» (Вараш) 4:3, 2:5 (ю)

«Локомотив» (Здолбунів) «Случ» (Березне) 2:1, 1:0

«Коливань» (Клевань) «Калина» (Бугрин)  4:3, 4:0 (ю)

9 червня 2021 р.

"ОДЕК" (Оржів) - ФК "Грем`яче" (Грем`яче) +:-*, 7:0 (ю)

*Команда дорослих ФК "Грем`яче" не з`явилася на гру, рішення про зарахування їй технічної поразки розгляне КДК РОАФ

 

6 тур

13.06.2021 

21. ФК Грем`яче (Грем`яче) - Коливань (Клевань)1:2, 0:4 (ю)

 

 

22. Случ (Березне) - ОДЕК (Оржів) ПЕРЕНОС

 

23. Ізотоп-РАЕС (Вараш) - Локомотив (Здолбунів)  4:1, 2:0 (ю)

24. Маяк (Сарни) - Сокіл (Садове) 1:2, 10:0 (ю)

 

7 тур

19.06.2021

26. ОДЕК (Оржів) - Ізотоп-РАЕС (Вараш) 

20.06.2021 

25. Локомотив (Здолбунів) - Маяк (Сарни) 

27. Коливань (Клевань) - Случ (Березне) 

28. Калина (Бугрин) - ФК Грем`яче (Грем`яче) 

 

8 тур

27.06.2021 

29. Случ (Березне) - Калина (Бугрин) 

30. Ізотоп-РАЕС (Вараш) - Коливань (Клевань) 23.05.2021 2:0, 0:2 (ю)

31. Маяк (Сарни) - ОДЕК (Оржів) 

32. Сокіл (Садове) - Локомотив (Здолбунів)

 

9 тур

08.08.2021 

33. ОДЕК (Оржів) - Сокіл (Садове) 

34. Коливань (Клевань) - Маяк (Сарни) 

35. Калина (Бугрин) - Ізотоп-РАЕС (Вараш) 

36. ФК Грем`яче (Грем`яче) - Случ (Березне)

 

*У календарі можливі зміни

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: