КАЛЕНДАР 1 ліга Чемпіонат Рівненської області з футболу 2018 р
Згідно з рішенням виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу цьогоріч Чемпіонат області з футболу (1 ліга) складатиметься з 13 команд.
УВАГА! Через технічні роботи, пов’язані із запровадженням нової бази даних ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців, як і бомбардирів, можуть відображатися некоректно. Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 5.27. регламенту змаг
ань відповідальність за даний облік покладається на команди
Комітет із проведення змагань Рівненської обласної федерації футболу повідомляє, що усі матчі Чемпіонату області з футболу 2018 року, які переносяться на резервний день - середу - розпочинатимуться о 17:00.
КАЛЕНДАР друге коло
Матчі юнаків починаються о 13:30.
14 ТУР
№79 "Малинськ" - "Полісся" (Рокитне) - 15.08.18 - 17:00
№80 "Сокіл" (Радивилів-Крупець) – "АГАТ" (Гоща) - 17.10.2018 - 16:00 (юнаки - 13:30).
№81 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) – "Вілія" (Млинів) - 11.08.18 - 16:00
№82 "ОДЕК" (Оржів) – "Маяк" (Сарни) - 24.10.18 - 15:30 (юнаки - 13:30)
№83 "Рафалівка" (Рафалівка) – "Коливань" (Клевань) - 12.08.18 - 16:00
№84 "Колос" (Кричильськ) – "Калина" (Бугрин) - 11.08.18 - 16:00
"Садове" – вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 15.08.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
15 ТУР
№85 «Калина» (Бугрин) - «Рафалівка» - 19.08.18 - 16:00
№86 «Коливань» (Клевань) - «ОДЕК» (Оржів) - 19.10.18 - 16:00 (юнаки - 13:30)
№87 «Маяк» (Сарни) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 19.08.18 - 16:00
№88 «Вілія» (Млинів) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 19.08.18 - 16:00
№89 «АГАТ» (Гоща) – «Малинськ» (Малинськ) - 22.08.18 - 17:00
№90 «Полісся» (Рокитне) – «Садове» (Садове) - 19.08.18 - 16:00
«Колос» (Кричильськ) – вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 22.08.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
16 ТУР
№91 «Садове» (Садове) - «АГАТ» (Гоща) - 25.08.18 - 16:00
№92 «Вілія» (Млинів) - «Малинськ» (Малинськ) - 25.08.18 - 16:00
№93 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Маяк» (Сарни) - 25.08.18 - 16:00
№94 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Коливань» (Клевань) - 29.08.18 - 17:00.
№95 «ОДЕК» (Оржів) - «Калина» (Бугрин) - 29.08.18 - 17:00
№96 «Рафалівка» - «Колос» (Кричильськ) - 26.08.18 - 16:00
«Полісся» (Рокитне) - вихідний
Резервний день – середа 29.08. (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
17 ТУР
№97 «Колос» (Кричильськ) - «ОДЕК» (Оржів) - 05.09.18 - 17:00
№98 «Калина» (Бугрин) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 02.09.18 - 16:00
№99 «Коливань» (Клевань) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 02.09.18 - 16:00
№100 «Маяк» (Сарни) - «Малинськ» (Малинськ) - 05.09.18 - 17:00
№101 «Вілія» (Млинів) - «Садове» (Садове) - 01.09.18 - 16:00
№102 «АГАТ» (Гоща) - «Полісся» (Рокитне) - 02.09.18 - 16:00
«Рафалівка» - вихідний.
Резервний день – середа 05.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
18 ТУР
№103 «Полісся» (Рокитне) - «Вілія» (Млинів) - 09.09.18 - 16:00
№104 «Садове» (Садове) - «Маяк» (Сарни) - 09.09.18 - 16:00
№105 «Малинськ» (Малинськ) - «Коливань» (Клевань) - 12.09.18 - 17:00
№106 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Калина» (Бугрин) - 09.09.18 - 16:00
№107 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Колос» (Кричильськ) - 08.09.18 - 16:00
№108 «ОДЕК» (Оржів) - «Рафалівка» - 26.09.18 - 17:00
«АГАТ» (Гоща) - вихідний
Резервний день – середа 12.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
19 ТУР
№109 «Рафалівка» - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 15.09.18 - 16:00
№110 «Колос» (Кричильськ) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 16.09.18 - 14:00 (U-17 - 12:00)
№111 «Калина» (Бугрин) - «Малинськ» (Малинськ) - 19.09.18 - 17:00
№112 «Коливань» (Клевань) - «Садове» (Садове) - 16.09.18 - 16:00
№113 «Маяк» (Сарни) - «Полісся» (Рокитне) - 16.09.18 - 16:00
№114 «Вілія» (Млинів) - «АГАТ» (Гоща) - 16.09.18 - 16:00
«ОДЕК» (Оржів) - вихідний
Резервний день – середа 19.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
20 ТУР
№115 «АГАТ» (Гоща) - «Маяк» (Сарни) - 23.09.18 - 16:00
№116 «Полісся» (Рокитне) - «Коливань» (Клевань) - 23.09.18 - 16:00
№117 «Садове» (Садове) - «Калина» (Бугрин) - 22.09.18 - 16:00
№118 «Малинськ» (Малинськ) - «Колос» (Кричильськ) - 26.09.18 - 17:00
№119 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Рафалівка» - 23.09.18 - 16:00
№120 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «ОДЕК» (Оржів) - 22.09.18 - 16:00
«Вілія» (Млинів) - вихідний
Резервний день – середа 26.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
21 ТУР
№121 «ОДЕК» (Оржів) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 12.10.2018 - 16:00 (юнаки - 13:30).
№122 «Рафалівка» - «Малинськ» (Малинськ) - 03.10.18 - 17:00
№123 «Колос» (Кричильськ) - «Садове» (Садове) - 29.09.18 - 16:00
№124 «Калина» (Бугрин) - «Полісся» (Рокитне) - 30.09.18 - 16:00
№125 «Коливань» (Клевань) - «АГАТ» (Гоща) - 29.09.18 - 16:00
№126 «Маяк» (Сарни) - «Вілія» (Млинів) - 30.09.18 - 16:00
«Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 03.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
22 ТУР
№127 «Вілія» (Млинів) - «Коливань» (Клевань) - 07.10.18 - 15:00
№128 «АГАТ» (Гоща) - «Калина» (Бугрин) - 07.10.18 - 15:00
№129 «Полісся» (Рокитне) - «Колос» (Кричильськ) - 07.10.18 - 15:00
№130 «Садове» (Садове) - «Рафалівка» - 06.10.18 - 15:00
№131 «Малинськ» (Малинськ) - «ОДЕК» (Оржів) - 31.10.18 - 14:00.
№132 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - Ізотоп(Вараш) - 07.10.18 - 15:00
«Маяк» (Сарни) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 10.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
23 ТУР
№133 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Малинськ» (Малинськ) - 13.10.18 - 15:00
№134 «ОДЕК» (Оржів) - «Садове» (Садове) - 17.10.2018 - 16:00 (юнаки 13:30)
№135 «Рафалівка» - «Полісся» (Рокитне) - 14.10.18 - 15:00
№136 «Колос» (Кричильськ) - «АГАТ» (Гоща) - 13.1018. - 15:00
№137 «Калина» (Бугрин) - «Вілія» (Млинів) - 14.10.18 - 15:00
№138 «Коливань» (Клевань) - «Маяк» (Сарни) - 14.10.18 - 15:00
«Сокіл» (Радивилів-Крупець) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 17.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
24 ТУР
№139 «Маяк» (Сарни) - «Калина» (Бугрин) - 21.10.18 - 15:00
№140 «Вілія» (Млинів) - «Колос» (Кричильськ) - 21.10.18 - 15:00
№141 «АГАТ» (Гоща) - «Рафалівка» - 21.10.18 - 15:00
№142 «Полісся» (Рокитне) - «ОДЕК» (Оржів) - 21.10.18 - 15:00
№143 «Садове» (Садове) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 21.10.18 - 15:00
№144 «Малинськ» (Малинськ) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 24.10.18 - 16:00
«Коливань» (Клевань) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 24.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
25 ТУР
№145 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Садове» (Садове) - 28.10.18 - 15:00
№146 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Полісся» (Рокитне) - 27.10.18 - 15:00
№147 «ОДЕК» (Оржів) - «АГАТ» (Гоща) - 02.11.18 - 14:00 (юнаки - 11:30)
№148 «Рафалівка» -»Вілія» (Млинів) - 28.10.18 - 15:00
№149 «Колос» (Кричильськ) - «Маяк» (Сарни) - 27.10.18 - 15:00
№150 «Калина» (Бугрин) - «Коливань» (Клевань) - 28.10.18 - 15:00
«Малинськ» (Малинськ) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 31.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
26 ТУР
№151 «Коливань» (Клевань) - «Колос» (Кричильськ) - 04.11.18 - 15:00
№152 «Маяк» (Сарни) - «Рафалівка» - 04.11.18 - 15:00
№153 «Вілія» (Млинів) - «ОДЕК» (Оржів) *
№154 «АГАТ» (Гоща) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 04.11.18 - 15:00
№155 «Полісся» (Рокитне) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 04.11.18 - 15:00
№156 «Садове» (Садове) - «Малинськ» (Малинськ) - 07.11.18 - 15:00
«Калина» (Бугрин) - вихідний
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
Резервний день – середа 07.11.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).
"АГАТ" (Гоща)
"Вілія" (Млинів)
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш)
"Калина" (Бугрин)
"Коливань" (Клевань)
"Колос" (Кричильськ)
"Малинськ" (Березнівський р-н)
"Маяк" (Сарни)
"ОДЕК" (Оржів)
"Полісся" (Рокитне)
"Рафалівка" (Володимирецький р-н)
"Сокіл" (Радивилів-Крупець)
"Садове" (Гощанський р-н)