КАЛЕНДАРІ 2 ліга - група "А" і група "Б" - першість Рівненської області 2018 р.
Під час зустрічі-наради з представниками команд 2-ї ліги визначено, що у Першості Рівненської області з футболу 2018 р. братиме учать 15 команд. Шляхом жеребкування 17 квітня сформовано дві групи - "А" (7 команд) і "Б" (8 команд).
УВАГА! Через технічні роботи, пов’язані із запровадженням нової бази даних ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців, як і бомбардирів, можуть відображатися некоректно. Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 5.27. регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.
Також зверніть увагу, що у календарі можливі зміни - радимо переглянути дату і час матчу за два дні напередодні чергового туру
КАЛЕНДАРІ (2 коло)
ГРУПА А
8 ТУР
№22 «Зарічне» - «Енергія» (Володимирець) - 05.09.18 - 16:00
№23 «Імпульс» (Дубно) - «Свиспан» (Костопіль) - 04.08.18 - 16:00
№24 «Експрес» (Здолбунів) - «ОТГ Клевань-Оржів» - 05.08.18 - 16:00
«Полісся» (Малятин) - вихідний
Резервний день – 08.08.18 (початок матчів – 17:00)
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
9 ТУР
№25 «Полісся» (Малятин) - «Зарічне» - 11.08.18 - 16:00
№26 «Енергія» (Володимирець) - «Імпульс» (Дубно) - 12.08.18 - 15:00
№27 «Свиспан» (Костопіль) - «Експрес» (Здолбунів) - 11.08.18 - 16:00
«ОТГ Клевань-Оржів» - вихідний
Резервний день – 15.08.18 (початок матчів – 17:00)
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
10 ТУР
№28 «Імпульс» (Дубно) - «Полісся» (Малятин) - 18.08.18 - 16:00
№29 «Експрес» (Здолбунів) - «Енергія» (Володимирець) - 19.08.18 - 16:00
№30 «Зарічне» - «ОТГ Клевань-Оржів» - 19.08.18 - 15:00
«Свиспан» (Костопіль) - вихідний
Резервний день – 22.08.18 (початок матчів – 17:00)
11 ТУР
№31 «Полісся» (Малятин) - «Експрес» (Здолбунів) - 26.08.18 - 16:00
№32 «Свиспан» (Костопіль) - «Зарічне» - 25.08.18 - 16:00
№33 «ОТГ Клевань-Оржів» – «Імпульс» (Дубно) - 26.08.18 - 16:00
«Енергія» (Володимирець) - вихідний
Резервний день – 29.08.18 (початок матчів – 17:00)
12 ТУР
№34 «ОТГ Клевань-Оржів» - «Полісся» (Малятин) - 02.09.18 - 11:00
№35 «Свиспан» (Костопіль) -»Енергія» (Володимирець) - 01.09.18 - 16:00
№36 «Зарічне» - «Імпульс» (Дубно) - 01.09.18 - 16:00
«Експрес» (Здолбунів) - вихідний
Резервний день – 05.09.18 (початок матчів – 17:00)
13 ТУР
№37 «Полісся» (Малятин) - «Свиспан» (Костопіль) - 09.09.18 - 16:00
№38 «Енергія» (Володимирець) - «ОТГ Клевань-Оржів» - 09.09.18 - 15:00
№39 «Експрес» (Здолбунів) - «Зарічне» - 08.09.18 - 16:00
«Імпульс» (Дубно) - вихідний
Резервний день – 12.09.18 (початок матчів – 17:00)
14 ТУР
№40 «Енергія» (Володимирець) - «Полісся» (Малятин) - 16.09.18 - 15:00
№41 «ОТГ Клевань-Оржів» - «Свиспан» (Костопіль) - 16.09.18 - 16:00
№42 «Імпульс» (Дубно) - «Експрес» (Здолбунів) - 15.09.18 - 16:00
«Зарічне» - вихідний
Резервний день – 19.09.18 (початок матчів – 17:00).
ГРУПА Б
8 ТУР
№29 «Вельбівне» - «Стир» (Демидівка) - 04.08.18 - 16:00
№30 «Сокіл» (Осова) - «Граніт» (Томашгород) - 09.08.18 - 16:00
№31 «Колос» (Рачин) - «Лісівник» (Дубровиця) - 05.09.18 17:00
№32 «Локомотив» (Здолбунів) - «Кобра» (Острог) - 08.08.18 - 17:00
Резервний день – 08.08.18 (початок матчів – 17:00)
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
9 ТУР
№33 «Стир» (Демидівка) - «Сокіл» (Осова) - 11.08.18 - 16:00
№34 «Граніт» (Томашгород) - «Колос» (Рачин) - 11.08.18 - 15:00
№35 «Лісівник» (Дубровиця) – «Локомотив» (Здолбунів) - 12.08.18 - 15:00
№36 «Кобра» (Острог) - «Вельбівне» - 15.08.18 - 17:00
Резервний день – 15.08.18 (початок матчів – 17:00).
10 ТУР
№37 «Колос» (Рачин) - «Стир» (Демидівка) - 18.08.18 - 16:00
№38 «Локомотив» (Здолбунів) - «Граніт» (Томашгород) - 18.08.18 - 16:00
№39 «Вельбівне» - «Лісівник» (Дубровиця) - 18.08.18 - 16:00
№40 «Сокіл» (Осова) - «Кобра» (Острог) - 22.08.18 - 16:00
Резервний день – 22.08.18 (початок матчів – 17:00).
11 ТУР
№41 «Стир» (Демидівка) – «Локомотив» (Здолбунів) - 25.08.18 - 16:00
№42 «Граніт» (Томашгород) - «Вельбівне» - 26.08.18 - 15:00
№43 «Лісівник» (Дубровиця) – «Сокіл» (Осова) - 26.08.18 - 15:00
№44 «Кобра» (Острог) - «Колос» (Рачин) - 29.08.18 - 17:00
Резервний день – 29.08.18 (початок матчів – 17:00).
12 ТУР
№45 «Кобра» (Острог) - «Стир» (Демидівка) - 01.09.18 - 16:00
№46 «Лісівник» (Дубровиця) - «Граніт» (Томашгород) - 02.09.18 - 15:00
№47 «Вельбівне» - «Локомотив» (Здолбунів) - 01.09.18 - 16:00
№48 «Сокіл» (Осова) - «Колос» (Рачин) - 01.09.18 - 15:00
Резервний день – 05.09.18 (початок матчів – 17:00)
13 ТУР
№49 «Стир» (Демидівка) - «Лісівник» (Дубровиця) - 08.09.18 - 16:00
№50 «Граніт» (Томашгород) - «Кобра» (Острог) - 12.09.18 - 17:00
№51 «Локомотив» (Здолбунів) - «Сокіл» (Осова) - 09.09.18 - 16:00
№52 «Колос» (Рачин) - «Вельбівне» - 08.09.18 - 16:00
Резервний день – 12.09.18 (початок матчів – 17:00)
* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.
14 ТУР
№53 «Граніт» (Томашгород) - «Стир» (Демидівка) - 15.09.18 - 15:00
№54 «Кобра» (Острог) - «Лісівник» (Дубровиця) - 19.09.18 - 17:00
№55 «Колос» (Рачин) - «Локомотив» (Здолбунів) - 15.09.18 - 16:00
№56 «Вельбівне» - «Сокіл» (Осова) - 16.09.18 - 16:00
Резервний день – 19.08.18 (початок матчів – 17:00)
Група "А" - КАЛЕНДАР 1 коло
"Свиспан" (Костопіль)
"Зарічне" (Зарічне)
"Енергія" (Володимирець)
"Експрес" (Здолбунів)
"Імпульс" (Дубно)
"ОТГ Клевань-Оржів"
"Полісся" (Малятин)
Група "Б" - КАЛЕНДАР 1 коло
"Граніт" (Томашгород)
"Сокіл" (Осова)
"Лісівник" (Дубровиця)
"Стир" (Демидівка)
"Локомотив" (Здолбунів)
"Вельбівно" (Острозький р-н)
"Кобра" (Острог)
"Колос" (Рачин)