Кубок 2021 (ПОЛОЖЕННЯ)

 

Положення про розіграш Кубку Рівненської області з футболу 2021 року

 

I.            Цілі та завдання

 

Змагання Кубку Рівненської області з футболу проводяться з метою залучення більшої кількості команд міст, районів, об’єднаних територіальних громад області з метою подальшої популяризації наймасовішого виду спорту, підвищення спортивної майстерності футболістів та визначення найсильніших кубкових команд Рівненщини серед аматорів.

 

II.           Строки і місце проведення заходу

 

              Команди I та ІІ ліг  в порядку рейтингу починають змагання в Кубку області з 18 фіналу. Участь команд І та ІІ ліг чемпіонату області 2021 року в кубкових змаганнях – обов’язкова. Суперники на всіх етапах змагань визначаються жеребкуванням.

 

III.         Організація та керівництво проведенням заходу

 

Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх ходом здійснює Рівненська обласна асоціація футболу. Безпосередня організація та проведення матчів покладається на комітет з проведення змагань РОАФ і головну суддівську колегію, яку затверджує комітет арбітрів РОАФ.

 

IV.         Учасники заходу

 

              До участі у змаганнях допускаються команди I та II ліг чемпіонатів Рівненської області. Порядок проведення змагань:

-  на всіх етапах окрема гра складається з двох таймів по 45 хвилин кожний. У кожному матчі кубкових змагань беруть участь 11 гравців основного складу та 7 запасних, які мають право замінити гравців основи.

-  команда-господар поля у фінальній грі визначається за жеребом.

- кубковий турнір буде проводитись у строки, визначені календарем, затвердженим Комітетом з проведення змагань РОАФ і узгодженим з командами-учасницями.

- початок матчів на всіх  кубкових етапах відповідно до рішення Комітету з проведення змагань РОАФ.

- дату, місце та час проведення фінальної гри затверджує Виконком РОАФ або Комітет з проведення змагань РОАФ. Фінальна гра проводиться на нейтральному полі.

Присутність на матчі глядачів визначається відповідним Протоколом обласної/районної/міської Комісії ТЕБ і НС згідно із місцем проведення змагань.

 

 

V.          Характер заходу

 

Змагання командні.

 

VI.         Програма проведення змагань

 

15.04.2021 – жеребкування 1/8 фіналу

20.04.2021 – фінальна заявка

24-25.04.2021 –  1/8 фіналу

матчі ¼ фіналу – за рішенням Комітету з проведення змагань РОАФ

матчі ½ фіналу – за рішенням Комітету з проведення змагань РОАФ

фінал – за рішенням Комітету з проведення змагань РОАФ

 

Взяти до уваги, що програма змагань може бути змінена.

 

VII.        Безпека та підготовка місць проведення заходу

 

              У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”(зі змінами), від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARCS-CoV-2», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 "Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19", Положення про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, затвердженого спільним наказом Мінмолодьспорту та МОЗ України від 15.07.2020 № 603/1608, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за № 731/35014.

             За технічну підготовленість, проходження медичного огляду спортсменами відповідає представник команди, тренер команди та керівник організації, який підписує заявки та відряджає спортсменів на змагання.

            підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

            контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менше, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язаний подати до Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 

VIII.       Умови визначення та нагородження переможців і призерів

 

а) у матчах 1/8 фіналу, ¼ фіналу, ½ фіналу та фінальному матчі розіграшу Кубка області переможцем вважається та команда, яка в основний час гри забила більше м’ячів у ворота суперника.

б) якщо на етапах 1/8 , ¼ фіналу, ½ фіналу та фінальному матчі гра в основний час закінчиться внічию, призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо в додатковий час не буде визначено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, згідно з Правилами гри.

              г)  якщо в додатковий час м’ячів не забито, для визначення переможця призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, згідно з Правилами гри.

              Команда-переможець Кубка області нагороджується кубком і дипломом, гравці – медалями. Команда-фіналіст нагороджується пам’ятним призом і дипломом, гравці - медалями.

 

IX.          Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

 

а) на всіх етапах розіграшу кубкових змагань області витрати на відрядження команд до місця змагань та у зворотньому напрямку, харчування в день ігор здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.

б) витрати на відрядження арбітрів та спостерігачів арбітражу (проїзд до місця змагань в обидві сторони, компенсація за харчування та оплата за арбітраж на всіх етапах кубкового турніру проводяться за рахунок коштів команди-господаря матчу. У фінальному матчі Кубку області дані витрати покладаються порівну на обидві команди.

На всіх етапах кубкових змагань оплата за арбітраж визначається у залежності від команди-господаря.

- Якщо господарем є команда 1 ліги Рівненської області з футболу 2021 року, то оплата за арбітраж здійснюється у наступних розрахунках: арбітр – 700 грн., асистенти арбітра по 600 грн., резервний арбітр – 200 грн., спостерігач арбітражу – 600 грн. Оплата компенсації за харчування – по 100 грн. кожному.

- Якщо господарем є команда 2 ліги Рівненської області з футболу 2021 року, то оплата за арбітраж здійснюється у наступних розрахунках: арбітр – 550 грн., асистенти арбітра – по 450 грн. Оплата компенсації за харчування – по 100 грн. кожному. У разі, якщо команда замовляє спостерігача, то вона оплачує роботу у сумі 450 грн. Якщо обидві команди замовляють присутність спостерігача, то витрати несуть порівну обидві команди.

Оплата арбітражу повинна бути збільшена на суму податків, що сплачуються до бюджету (ПДФО, ЄСВ, військовий збір). Оплата компенсації за харчування медичного працівника – за рахунок команди-господаря.

Всі розрахунки з арбітрами та спостерігачем команди проводять до початку матчу.

 Витрати на організацію та проведення фінального матчу Кубку області (оренда спортспоруд, пожежної машини, карети «швидкої допомоги», компенсація за харчування медперсоналу, нагороджувальна атрибутика) – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОАФ .

 

X.           Строки та порядок подання заявок на участь у заході

 

          Склад  команди – до 25 футболістів та до 5 офіційних осіб.

Заявковий аркуш для участі у змаганнях Кубку дійсний для команд чемпіонатів I та II ліг. Для інших команд потрібно до початку розіграшу подати заявковий аркуш до РОАФ, завірений печаткою медичного закладу та поіменно лікарем, керівництвом команди, районною (міською) федерацією футболу. Гравці, заявлені для участі у І та ІІ лігах, не мають права грати в кубкових змаганнях за інші команди (в даних змаганнях гравець має право грати тільки за одну команду).

- Для участі у Кубку області з футболу, як і у чемпіонаті, кожна команда-учасниця обласних змагань повинна отримати доступ до Бази даних УАФ та самостійно завантажити до профайлу своїх футболістів наступні документи:

1) 1 та 2 сторінку паспорта громадянина України або 1 та 2 сторінку ID карти у форматі .pdf

2). Заяву реєстрації футболіста в «Базі даних УАФ» згідно зразку, підписану футболістом      (або батьками футболіста у випадку, якщо футболіст-неповнолітній) та керівником ФК;

- дозаявка гравців у розіграші Кубку області проводиться в період згідно п. 7.7 Регламенту, при умові виконання п.7.8 Регламенту, а саме: I заявковий період – 18.03.2021 р. – 05.05.2021 р.; II заявковий період: 20.07.2021 р. – 31.08.2021 р.

- не пізніше ніж за одну годину до початку гри команди надають арбітру заявковий аркуш з візою РОАФ та документ державного зразка з фото або ID картку футболіста обласних змагань (для команд І, ІІ ліг).

е) облік жовтих і червоних карток, отриманих футболістами у матчах чемпіонатів I та II ліг області ведеться окремо від матчів Кубку області (окрім грубих дисциплінарних порушень). За чотири жовті картки протягом сезону в Кубку області - дискваліфікація на 1 (одну) гру, за кожні наступні 2 попередження дискваліфікація збільшується на 1 гру.

 

Дане Положення є офіційним викликом на змагання!

 

Немає опису.

 

 

 Немає опису.

 

 

 Немає опису.