17300 гривень під час 5-го «Кубка ЗСУ»

5-й «Кубок ЗСУ» з футзалу відбувся в Острозькій тергромаді – на майданчиках сіл Розваж та Межиріч. Цього разу перемогу в турнірі святкувала рівненська команда «Авангард», за яку виступало чимало знаних в Україні гравців – Ігор Корсун, Андрій Федюк, Олександр Бондар, Сергій Піддубний.

У фіналі «Авангард» переміг інший рівненський колектив «Yuterm» - 7:3. «Бронза» у ще однієї команди з Рівного - «Хімік», яка обіграла в малому фіналі «Кунів-Вельбівно» - 5:4. Загалом грало 16 команд.

Цікаво, що в якості арбітрів на цьому турнірі були гравці "Кардинал-Рівнестандарту" Михайло Волянюк та Ілля Бакінський.

ВІДЕО НАГОРОДЖЕННЯ

Найкращими у номінаціях стали: найкращий гравець – Ігор Корсун («Авангард»), найкращий бомбардир – Олександр Бондар («Авангард», 18 голів), найкращий нападник – Володимир Сондак («Кунів-Вельбівно»), найкращий захисник – Вадим Жак («Хімік»), найкращий воротар – Юрій Свинарчук («Yuterm»).

Нагородження переможців та призерів провели міський голова Острога Юрій Ягодка та голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов.

Як і під час попередніх «Кубків ЗСУ», під час змагань проходив збір коштів для потреб українських військових. Цього разу зібрали 17300 гривень.

Нагадаємо, до цього відбулися «Кубки ЗСУ» у Здолбунові, Рівному, Сарнах та Дубні,  під час яких зібрали, відповідно, 62200, 52500, 21000 та 24000 гривень. Частина цих коштів була направлена на придбання автівки.

Організували 5-й «Кубок ЗСУ» - Асоціація футзалу Рівненської області, Рівненська обласна асоціація футболу, клуби «Верес» та «Кардинал-Рівнестандарт», а також Острозька міська рада.