Андрій Павелко взяв участь в роботі Виконкому УЄФА

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко сьогодні взяв участь у роботі Виконкому УЄФА, що відбувся в Кишиневі.

Разом з колегами президент УАФ заслухав звіти про проведену роботу комітетів УЄФА і фінансовий звіт організації, затвердили регламенти Ліги націй 2022/23 і відбіркового турніру чемпіонату світу з футзалу ФІФА-2024, обговорили Конвенцію УЄФА про майбутнє європейського футболу. Крім того, Виконком зробив заяву щодо ініціативи проведення чемпіонату світу з футболу раз на два роки, адже така пропозиція потребує дуже ретельного аналізу та консультацій.

  • В контексті останніх подій також обговорили ситуацію, що склалася з так званою Суперлігою. Вдячний всім європейським колегам, а, насамперед, президенту УЄФА Александеру Чеферіну, за чітку і єдину позицію в цьому питанні, яка засуджує будь-які дії, спрямовані на розкол європейської футбольної спільноти і загрожує позитивним надбанням багаторічної спільної роботи з розвитку футболу, - написав у себе на сторінці у ФБ Андрій Павелко. - Також дякую футбольним Легендам України Олегу Блохіну, Ігорю Бєланову, Олегу Протасову, Анатолію Дем’яненку та Олексію Михайличенку за підтримку в цьому контексті позиції УЄФА та Александера Чеферіна, яку вони висловили президенту союзу в спільному листі.

Під час зустрічі в Кишиневі Андрій Павелко особисто передав слова підтримки від наших Легенд і привітав Александера Чеферіна з відзнакою World Football Summit й визнанням кращим керівником за успішне проведення Євро-2020 в умовах пандемії та активну позицію в боротьбі з Суперлігою.