До уваги дитячо-юнацьких команд!

20 серпня Дитячо-юнацька футбольна ліга України при підтримці Української асоціації футболу та Комітету Юнацького футболу УАФ підписала Меморандум про співпрацю з розробником системи контролю та організації навчально-тренувального процесу для дитячо-юнацьких шкіл та академій латвійською компанією YoPlayDo.

Протягом останнього року відбувались переговори, в результаті яких систему було перекладено на українську мову, а зареєстровані користувачі системи матимуть безкоштовний період протягом року з моменту підписання меморандуму.

Система була презентована та проаналізована Комітетом юнацького футболу УАФ, Спортивно-технічним Департаментом УАФ, Центром ліцензування та спеціалістами в області дитячо-юнацького футболу та отримала схвальні відгуки.

Одним з ключових рішень щодо необхідності інтеграції даної системи в дитячо-юнацькі спортивні заклади України є те, що УЕФА в найближчі три роки планує впровадження для претендентів на отримання тренерських ліцензій УЕФА електронного щоденника тренера.

Діджиталізація є невід’ємною частиною сучасного футбольного суспільства, тому Комітет юнацького футболу рекомендує використання системи у своїй повсякденній роботі керівникам та тренерським кадрам дитячо-юнацьких шкіл та академій України.

Для отримання доступу в систему необхідно на веб-ресурсі https://yoplaydo.com/ua пройти процедуру реєстрації. Посилання на навчання та підтримка користувачів системи доступна на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/YOPLAYDO