Дядьковицька громада теж підтримала Меморандум про розвиток футболу

 

Дядьковицька сільська територіальна громада сьогодні приєдналася до Меморандуму про партнерство та співробітництво в сфері розвитку футболу.

Нагадаємо, Рівненська обласна асоціація футболу та Асоціації органів місцевого самоврядування "Об’єднані територіальні громади Рівненщини" у лютому підписали Меморандуму про партнерство та співробітництво в сфері розвитку футболу, першим кроком якого має стати проведення у 2021 році чемпіонату Рівненської області серед дітей в чотирьох вікових категоріях.

Немає опису.

Крім того голова Дядьковицької громади Людмила Вітковець  та заступник голови РОАФ Андрій Біланчук обговорили перспективи розвитку футболу в області та громаді.

-          У нас є три дитячі команди, ми будемо виходити в районну першість, і готові долучатися до інших футбольних проектів, - сказала голова Дядьковицької громади Людмила Вітковець. -Переконана, це потрібно усім нашим громадам, тому без сумніву приєдналася до Меморандуму. Кілька років тому у нас був досвід співпраці з Народним Клубом «Верес». Тоді клуб і матеріально і морально допомагав нашому хлопчику, який мав онкозахворювання. Я лише за позитивний досвід співпраці.

-          Приємно, що до нашого Меморандуму приєднуються не лише міста чи колишні райцентри, а й сільські громади, - говорить  заступник голови РОАФ Андрій Біланчук. – Був приємно вражений позицією голови Дядьковицької громади пані Людмили. Той ентузіазм, той запал, який я відчув під час спілкування з нею, не залишає сумніву, що футбол у цій громаді рухатиметься лише вперед. А разом з футболом вперед рухатиметься і уся громада.  

На сьогодні про приєднання до Меморандуму оголосили Дубенська, Острозька, Сарненська,  Млинівська та Здолбунівська громади.