«Єврошпон-Смига» - третій на турніру у Моршині

ФК «Єврошпон-Смига» взяв участь у турнірі «Моршинська осінь 2021» серед дітей 2007 р.н. Це вже 8-й турнір в Моршині, в якому смижани беруть участь різними віковими групами.

Перший день передгір’я Карпат зустріло дощовою та вітряною погодою, але це не зашкодило ФК «Єврошпон-Смига» у напруженій боротьбі здолати ФК «Лицар» (Львів) – 3:2.

На наступний день футболісти знову поринули у вир боротьби, взяли гору над ФК «Дрогобич» також із рахунком - 3:2.

Та ведучи в рахунку проти потужної місцевої команди «Скала» не зуміли втримати перемоги і поступились - 1:3.

Такий результат дозволив вийти до півфіналу, де зустрілись із КДЮСШ (Нетішин). Півфінал видався напруженим та дещо із схожим сценарієм попереднього матчу. У першому таймі смижани відкрили рахунок , але фізично потужніші футболісти із міста енергетиків скористались своєю перевагою та змогли тричі відзначитись. Такий результат дозволив смижанам грати за 3 місце.

Цікаву та самобутню команду ФК «Трускавець», яка демонструвала видовищний футбол, наші земляки впевнено здолали та вибороли бронзові нагороди.

Слід відмітити, що на цьому турнірі команда ФК «Єврошпон-Смига» була представлена багатьма футболістами 2009-2008 р.н., тож виступати проти старших було складно.

На цьому турнірі гравця ФК «Єврошпон-Смига» Миколу Пологеєнка нагородили цінним подарунком, як найкращого нападника, який продемонстрував чудове гольове відчуття, забивши у ворота суперників 8 м’ячів, із них 6 головою. А наймолодший учасник Володимир Квіквінія став чудовим асистентом нашого бомбардира.

Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку у поїздці на турнір у м. Моршин.

 

Дитячо-юнацький ФК "Єврошпон-Смига"