Олексій Хахльов: «Для Рівненської обласної асоціації розвиток дитячо-юнацького футболу був, є і буде пріоритетним»

Після нагородження учасників фінальної частини чемпіонату Рівненської області з футболу «Я – патріот» серед команд U15 голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов поділився враженнями від дебютного сезону у Дитячо-юнацькій футбольно-футзальній лізі Рівненської області, розповів про плани на сезон-2022.

  • У цьому році обласна асоціація футболу провела повноцінний юнацький чемпіонат області у чотирьох вікових категоріях, назвали його «Я – патріот», - розповідає прес-службі РОАФ Олексій Хахльов. – У змаганнях взяло участь приблизно 8 тисяч юних футболістів. Вважаю, що чемпіонат пройшов вдало. Особисто мене емоції переповнюють. І не тільки від вболівання, адже ми бачили цікаві матчі, а й через те, що у нас на Рівненщині є багато талановитих футболістів. І наше завдання зробити все можливе, щоб дитячо-юнацький футбол у Рівненській області процвітав, розвивався і виховував нових талантів.
  • Чи є вже бачення, якою буде ця ліга у наступному сезоні?
  •  Ми плануємо зібрати тренерів команд-учасниць, щоб отримати зворотній з’язок, врахувати усі їх побажання. А загалом завдання, яке я ставлю собі як голова обласної асоціації футболу – зайти з імпульсом розвитку футболу у кожну з 64-х громад Рівненської області. Тому на наступний сезон плануємо, щоб кількість команд зросла, кількість учасників зросла, а також подумаємо над тим, щоб вікових категорій було не чотири, а вісім. Тому що для Рівненської обласної асоціації розвиток дитячо-юнацького футболу був, є і буде пріоритетним.  

Нагадаємо, чемпіоном серед команд U9 стала рівненська команда «Олімп», серед U11 та U13 – ДЮСШ «Верес». Навесні відбулися аналогічні змагання у чотирьох вікових групах, але з футзалу. 

Рівненщина стала першою областю в Україні, де обласні Асоціації футболу та футзалу створили Дитячо-юнацьку футбольно-футзальну лігу, заручившись при цьому підтримкою титульного спонсора ПрАТ "Єврошпон-Смига".