Олексій Хахльов: «Фінал вдався»

Фінал Кубка Рівненської області з футболу 2021 року - вдався! Про це після гри, в якій оржівський «ОДЕК» обіграв сарненський «Маяк» - 2:0, заявив голова РОАФ Олексій Хахльов. До вашої уваги його післяматчевий коментар, а також інші коментарі людей, причетних до свята футболу, що відбулося 12 вересня у Млинові.

Олексій Хахльов, голова Рівненської обласної асоціації футболу:

• Інтрига відбулася. Фінал вдався, до останніх хвилин були гострі моменти, взаємні атаки, але переміг об’єктивно сильніший – наш топовий аматорський клуб. Я щиро вітаю його президента Мирона Чернецького, гравців, тренерів вболівальників з заслуженою перемогою, і бажаю «ОДЕКу» успіхів в аматорському чемпіонаті України. Я, зізнаюся, очікував, що буде розгром, і все вирішиться у першому таймі, але до останніх хвилин відбувалася боротьба, і за самовіддачею сарненці виклались по максимуму. Тому вітаю хлопців, і бажаю чимнайшвидше відновитися. А ще хочу передати вітання Сергію Чикалюку-Козакевичу, який отримав травму. Сподіваюся, що вона неважка, тому – швидкого одужанні і повернення у футбольну родину.

Мирон Чернецький, президент ФК «ОДЕК»:

• Фінальні матчі завжди напружені і непередбачувані. Сьогодні теж були моменти, які ніхто не міг передбачити, з травмами. Справжній фінальний матч. З нашої команди усі виступили на очікуваному рівні. У команді суперника усі билися до кінця, і це було помітно. Ми ніколи легковажно не ставимося до таких матчів, але психологічно команда розуміє, що це суперник нижчого класу, а в нас попереду серйозні матчі, і це, напевно, вплинуло на те, що була присутня недооцінка.

Тарас Драганчук, гравець команди «Олімп»:

• Після кожної поразки є гіркий присмак. Але загалом дуже приємно тут знаходитися, брати участь у цьому матчі. Для деяких наших гравців це перший і останній фінал. Ми прекрасно розуміли, з якою командою зійшлися. Емоції хороші, але трохи є гірчинка. Головна наша задача була достойно вийти з цього двобою, щоб не було соромно перед людьми, які нам допомагають. Хочу їм передати привіт – насамперед, міському голові Руслану Серпенінову та голові Сарненської районної федерації футболу Віталію Пителю. Нам не соромно. Вважаю, що ми достойно зіграли цей матч, а наші перемоги ще попереду.

Тарас Кир’янчук, член Виконкому РОАФ:

• Хочеться привітати оржівський «ОДЕК» з перемогою. Хлопці показали  дуже хорошу та якісну гру. Також, приємно відзначити фіналіста цьогорічного Кубка - команду «Олімп» з Сарн. Приємно, що команда-дебютант обласних змагань з футболу досягла такого хорошого результату, вийшовши до фіналу Кубка. Сарненці показали характер, нав'язавши боротьбу  учаснику чемпіонату України серед аматорських команд, багаторазовому чемпіонові області. Втішним є той факт, що на стадіоні було присутньою багато вболівальників. Ще раз переконуємось, що фінал, де б він не був, це завжди особливий матч.

На фото - Олексій Хахльов та Мирон Чернецький.