Переможний кубок із Нетішина їде у Смигу

11-12 вересня юнаки ФК «Єврошпон-Смига», вікової категорії U11 завітали на футбольний турнір у м.Нетішин. Всього команд-учасниць було вісім: ФК «Бобри» (Броди), ДЮСШ (Здолбунів), КДЮСШ (Нетішин), КДЮСШ (Нетішин)-2, ДЮСШ (Фастів), ДЮСШ (Розваж), ДЮСШ (Острог), які були розподілені на дві групи.

На груповому етапі смизькі вихованці проявили свої найкращі фізичні якості, футбольну майстерність та перемогли усіх суперників. Зайнявши 1 місце та вийшовши з групи, продовжили боротьбу у півфінальній частині.

Конкурентом була місцева команда – КДЮСШ (Нетішин). Вже на початку матчу смижани проявили свою ініціативність та відкрили рахунок. Впродовж наступних пів години жодна із команд не могла реалізувати своїх моментів, хоча обидві показували змістовну гру. Наприкінці поєдинку наші вихованці подвоїли рахунок та заслужено вийшли у фінал.

Головний матч турніру був захоплюючий. Всю гру важелі терезів схилялись то на користь ФК «Єврошпон-Смига», то на користь ДЮСШ (Фастів). Попри те, що футболісти із Смиги двічі відзначились, юнаки із центральної України не переставали боротись. Старання, самовіддача допомогла нашим суперникам зрівняти рахунок – 2:2. Фінальний свисток сповістив про визначення переможця за допомогою пробиття пенальті. Вони стали по-справжньому хвилюючі, адже 9 футболістів здійснювали одинадцятиметрові удари. У підсумку – 6:5 на користь ФК «Єврошпон-Смига» , які й стають переможцями турніру.

Кращим нападником турніру визнали Івана Кононюка.

Хочеться відмітити, що у цьому турнірі наші вихованці не зазнали жодної поразки, а це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Дякуємо ПрАТ "Єврошпон-Смига" за постійну підтримку команд щодо участі у турнірах.

 

Дитячо-юнацький ФК "Єврошпон-Смига"