Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Представники УАФ провели у Рівному семінар

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 

Семінар, присвячений темі реєстрації футболістів в Єдиній базі даних Української асоціації футболу, відбувся у Рівному. Його у конференц-залі готелю «Мир» провели заступниця голови Комітету з питань статусу і трансферів футболістів УАФ Євгенія Єршова і начальник аналітичного відділу спортивно-технічного Департаменту УАФ Валерій Бахур.

Слухачами семінару були представники футбольних академій, спортивних шкіл, аматорських футбольних клубів Рівненської області. Йшлося про електронну систему реєстрації всіх футболістів України, яку створила УАФ -  не лише про професіоналів, але й про аматорів, жінок, дітей. Зокрема, Валерій Бахур наголосив на необхідності клубам отримати доступ до Єдиної бази УАФ для самостійного введення своїх футболістів (вихованців), продемонстрував алгоритм створення профайлу футболіста та підвантаження документів. Також він розповів, що наразі Єдина база налічує  приблизно 260 тисяч футболістів, серед яких активними є  56 тисяч. Пан Бахур розповів, що його завданням є оцифровка всього українського футболу, і, насамперед, вихованців понад 1100 футбольних ДЮСШ нашої країни.  Євгенія Єршова розповіла про можливість отримання клубами компенсації за підготовку футболістів-професіоналів.

Також спікери наголосили на тому, що представники спортшкіл і аматорських клубів самі мають бути зацікавлені у внесені даних до реєстру футболістів, адже без цього вони не зможуть отримати компенсації за перехід гравця у професіональний клуб, а також виплати платежів солідарності у випадку продажу відомого спортсмена у закордонну команду.

Організовувала семінар Рівненська обласна асоціація футболу за ініціативи ФК «Єврошпон-Смига». Участь у семінарі була безкоштовною.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: