Проєкт «Поруч» стартував на Рівненщині

Проєкт для дітей, які постраждали від війни, під назвою «Поруч» стартував на Рівненщині. Перше заняття відбулося на футзальному майданчику рівненської НВК №26.

Під час заняття діти були розподілені на три локації, де з ними спілкувалися тренери, психологи та медики. Зокрема, останні розповідали про здорове і нездорове харчування, про те, як мати високий імунітет.

Це було перше з сорока занять, запланованих у Рівненському районі. Ще по сорок таких відкритих уроків заплановано у Дубенському та Сарненському районах. Триватиме проєкт на Рівненщині до вересня.

Тарас Кир’янчук, координатор проєкту на Рівненщині, представник РОАФ:

  • Майже усі учасники нашого сьогоднішнього дійства – діти з внутрішньо переміщених родин, тобто переселенці. Приємно, що ми змогли хоч трішки відволікти цих дітей та їхніх батьків від проблем, розважити, надати психологічну підтримку. Щиро дякую партнерам проєкту, а також керівництву 26-ї школи за наданий спортивний майданчик. Втішно, що спільні зусилля організаторів знайшли свою винагороду у щирих дитячих посмішках.

Привітали юних учасників проєкту «Поруч» міський голова Рівного Олександр Третяк та голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов.

По завершенні заняття його юні учасники отримали подарунки від організаторів та партнерів.

«Поруч» - це спільний проєкт МОН і ЮНІСЕФ. Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Крім Рівненщини «Поруч» пройде у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській та Волинській областях.