РОАФ готується до проведення «Відкритих уроків футболу»

Рівненщина стане однією з семи областей, що долучиться до реалізації проєкту «Відкриті уроки футболу». Його ініціював Координаційний центр УАФ спільно з міжнародними партнерами. Мета проєкту - сприяти захисту дітей-переселенців, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни, та були вимушені переселитися на Західну Україну.

На Рівненщині реалізацією проєкту займатиметься обласна асоціація футболу. Днями РОАФ отримала від Координаційного центру УАФ гуманітарну допомогу (на фото). Її передадуть людям, які змушені були тікати від війни.

  • Від Координаційного центру УАФ ми отримали 142 комплекти, до яких увійшли санітарно-гігієнічні засоби, ліки та харчі, - розповідає член Виконкому РОАФ Тарас Кир’янчук. – У нашій області «Відкриті уроки футболу» проходитимуть у Рівному та Острозі. Обрали міста, де нині живе багато переселенців.

«Відкриті уроки футболу» - це не змагання, хоча проходитимуть вони на футбольних полях. Під час цих уроків школярі зможуть поспілкуватися з тренерами та психологами.

Відбуватимуться «Відкриті уроки футболу» упродовж червня по два дні у кожному з міст. Планується залучити понад дві сотні дітей. Точні дати представники РОАФ наразі узгоджують з місцевою владою. Також спільно з представниками громад будуть визначені ті, кому передадуть допомогу.