РОАФ оприлюднила терміни початку сезону і чекає на команди-учасниці

У Рівненській обласній асоціації футболу оголосили терміни старту офіційних змагань: Кубок області – 14 вересня, чемпіонат – 24-25 вересня.

При цьому голова РОАФ Олексій Хахльов звернувся до футбольної спільноти Рівненщини. Повний текст листа-звернення до вашої уваги.

 

Шановні колеги!

На виконання рішення Виконавчого комітету Рівненської обласної асоціації футболу №3 від  01.09.2022 р. щодо проведення обласних змагань з футболу у 2022 році, у відповідності до рішення Виконавчого комітету Української асоціації футболу №10 від 28.07.2022 р. щодо можливості проведення регіональних футбольних змагань за умови отримання погодження обласної військової адміністрації та дотримання вимог «Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах воєнного стану», просимо Вас проінформувати клуби, що знаходяться на території Вашої діяльності щодо можливості взяти участь у чемпіонаті та кубку Рівненської області з футболу 2022 року, які заплановано розпочати у наступні терміни:

- Кубок Рівненської області з футболу 2022 року — 14 вересня 2022;

- Чемпіонат Рівненської області — 24-25 вересня 2022 року.

Початок заявкового періоду — 05 вересня 2022 року.

Просимо також долучитися до організації вищезазначених змагань всю футбольну спільноту Рівненщини задля їх безпечного та успішного проведення в цей нелегкий для нашої держави час.