Семінар для волонтерів в рамках проєкту «Відкриті уроки футболу» відбувається у Рівному

Координаційний центр Української асоціації футболу розпочав підготовку до реалізації проєкту допомоги дітям-переселенцям на Заході України «Відкриті уроки футболу». Сьогодні упродовж дня у Рівному, в готелі «Мир», відбувається тренінг для місцевих волонтерів з Рівного та Острога.

Семінар проходить у комбінованому форматі — офлайн за участю національного координатора проєкту від УАФ Євгенія Столітенка, а також онлайн за участю інструкторів Віктора Твардовського, Сергія Чешейка, Ліани Копилової, Юрія Луценка та Олексія Лазаренка..  

Рівне стало другим містом після Хмельницького, де проходить такий тренінг. Також навчання заплановане у Львові (17 квітня), Тернополі (18 квітня), на Закарпатті (19 квітня), в Івано-Франківську (21 квітня) та Чернівцях (27 квітня).

Загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» — сприяти захисту дітей ВПО, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни та були вимушені переселитися на Західну Україну (наразі проєкт реалізовуватиметься в семи регіонах — Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях).

На додаток до загальної мети проєкт має три конкретні цілі:

— надати невідкладну гуманітарну допомогу (лікарські, харчові та непродовольчі товари) дітям ВПО та їхнім родинам;

— надати психосоціальну підтримку дітям через потужний соціальний інструмент масового футболу, через гру та відкриті футбольні заходи, що об’єднуватимуть вказані цільові групи дітей із місцевими дітьми;

— надати матеріально-технічну та моральну підтримку об’єднаним футболом кроссекторним мережам проєкту в західних регіонах України в їхніх зусиллях допомогти ураженим цільовим групам дітей.