Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

"Спорт для всіх" запрошує на фестиваль дворового футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 

14-15 липня у Рівному на футбольних майданчиках міста  відбудеться фестиваль з дворового футболу “Кубок вулиць 2021” в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів “Олімпійське літо”.

14 липня на футбольному майданчику на Макарова, 10 змагатиметься молодша вікова група. Реєстрація учасників - 9:00. Початок – 9:30.

14 липня на футбольному майданчику ЗОШ №13 (вул. Гагаріна, 53) змагатиметься старша вікова група. Реєстрація учасників – 9:00. Початок – 9:30.

15 липня – фінал на футбольному майданчику ДЮСШ з футболу "Верес" (вул. Набережна, 9). Збір учасників – 9:40. Початок - 10:00.

До участі у фестивалі допускаються вуличні та дворові команди. Склад команди – до 8 гравців (5 в полі + 1 воротар +2 запасних). Вік учасників: молодша група – до 14 років включно, старша група – до 17 років включно. Команда зобов’язана мати єдину спортивну форму або маніжки, взуття без шипів.

Команда–переможець та команди-призери в двох вікових групах нагороджуються кубками та дипломами. Гравці команди–переможця та команд-призерів нагороджуються медалями та дипломами. Кращий гравець турніру в двох вікових групах нагороджується пам’ятним призом.

Заявки на участь у фестивалі, завірені лікарем поіменно подаються в день проведення фестивалю для головної суддівської колегії.

Попередні заявки на участь у фестивалі подаються в КЗ "РМЦФЗН “Спорт для всіх” до 13.07.2021 р. за тел. 63-43-43, або ж на e-mail sportrivne244@ukr.net .

 

КЗ "Рівненський міський центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх"

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: