Суддівські призначення (18-19 вересня)

Комітет арбітрів РОАФ оголосив суддівські призначення на матчі найближчого вікенду.

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2021

                                                                                          I ЛІГА

                                                                                          ХI тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

4-й арбітр

Спостерігач арбітражу

41

19.09.2021

13:00,   16:00

«Локомотив»

(Здолбунів)

«Коливань»

(Клевань)

А.Шевчук

(Рівне)

С.Швидун

(Рівне)

С.Свірідов

(Рівне)

Д.Шекель

С.Бахор

(Рівне)

42

19.09.2021

13:00,   16:00

«Cокіл»

(Садове)

«Калина» (Бугринська ОТГ)

В.Самков

(Кустин)

В.Остимчук

(Рівне)

І.Серветник

(Рівне)

М.Шибунька

О.Гіль

(Рівне)

43

22.09.2021

15:00,   17:00

«Маяк»

(Сарни)

ФК «Грем'яче»

М.Фірсов

(Рівне)

В.Дрикін

(Рівне)

А.Переверзєв

(Рівне)

Ю.Возьний

Ю.Сось

(Дубно)

44

 

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

«Случ»

(Березне)

Матч не відбудеться

«ОДЕК» (Оржів)- вихідний

 

                                                   II ЛІГА

                                                                                          VII тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

19

19.09.2021

16:00

ФК «Гоща»

«Олімп»

(Сарни)

Н.Мамчур

(Рівне)

А.Волинський

(Дубно)

Р.Никорович

(Рівне)

20

19.09.2021

15:00

«Енергія»

(Володимирець)

«Атака»

(Шпанівська ТГ)

В.Штинь

(Вараш)

С.Ткачук

(Вараш)

В.Голодюк

(Вараш)

21

18.09.2021

15:00

«Моноліт»

(Вараш)

«Граніт»

 (Рокитне)

О.Котяш

(Дубровиця)

В.Правник

(Дубровиця)

О.Мазур

(Дубровиця)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 35+ 2021   

XII тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

58

18.09.2021

17:00

«Динамо»

(Березне)

ФК «Здолбунів»

 

     А.Ганіченко

Т.Подерня

О.Беденко

59

18.09.2021

16:00

«Полісся»

(Рокитне)

«Autoplus»

(Млинів)

О.Ганіченко

        О.Колнер

В.Балда

60

18.09.2021

16:00

«Ветеран»

(Бугрин)

«Понеділок»

(Рівне)

С.Каращук

М.Полукеєв

В.Саварин

61

18.09.2021

18:00

«Ізотоп»

(Вараш)

МФК «Енергія»

(Володимирець)

В.Штинь

С.Ткачук

В.Голодюк