Суддівські призначення (2-3 жовтня)

       

                                                       ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2021

                                                                                          I ЛІГА

                                                                                          ХIII тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

4-й арбітр

Спостерігач арбітражу

49

03.10.2021

13:00,   16:00

«ОДЕК»

(Оржів)

«Калина» (Бугринська ОТГ)

А.Шевчук

(Рівне)

І.Серветник

(Рівне)

С.Свірідов

(Рівне)

В.Остимчук

І.Коваль

(Рівне)

50

03.10.2021

  16:00

«Локомотив»

(Здолбунів)

ФК «Грем'яче»

М.Фірсов

(Рівне)

Р.Никорович

(Рівне)

Ю.Карпович

(Млинів)

С.Милян

В.Криницький

(Рівне)

51

 

«Cокіл»

(Садове)

«Случ»

(Березне)

Матч не відбудеться

52

03.10.2021

13:00,   16:00

«Маяк»

(Сарни)

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

А.Ганіченко

(Рівне)

С.Швидун

(Рівне)

І.Гапончук

(Гоща)

В.Свиридюк

В.Чирков

(Рівне)

«Коливань» (Клевань)- вихідний

 

 

 

 

 

 

 

             

 

                                                       ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2021

                                                                                                 II ЛІГА

                                                                                                 IX тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

25

03.10.2021

16:00

«Атака»

(Шпанівська ТГ)

«Олімп»

(Сарни)

В.Самков

(Кустин)

М.Полукеєв

(Здолбунів)

Ю.Пархомчук

(Рівне)

26

03.10.2021

15:00

ФК «Гоща»

«Граніт»

 (Рокитне)

А.Приймачук

(Рівне)

В.Балда

(Забороль)

А.Волинський

(Дубно)

27

03.10.2021

15:00

«Енергія»

(Володимирець)

«Моноліт»

(Вараш)

С.Ротов

(Березне)

П.Галагуз

(Березне)

А.Іванов

(Березне)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                

                             ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 35+ 2021   

XV тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

66

02.10.2021

15:00

«Ізотоп»

(Вараш)

ФК «Здолбунів»

 

В.Штинь

С.Ткачук

С.Голодюк

67

02.10.2021

15:00

«Маяк»

(Сарни)

«Autoplus»

(Млинів)

А.Ганіченко

О.Котяш

В.Правник

68

02.10.2021

17:00

«Динамо»

(Березне)

«Понеділок»

(Рівне)

Т.Подерня

І.Конончук

П.Галагуз

69

02.10.2021

15:00

«Полісся»

(Рокитне)

«Ветеран»

(Бугрин)

О.Ганіченко

О.Колнер

В.Саварин