Суддівські призначення (25-26 вересня 2021 р.)

        

                                                       ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2021

                                                                                          I ЛІГА

                                                                                          ХII тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

4-й арбітр

Спостерігач арбітражу

45

 

«Случ»

(Березне)

«Маяк»

(Сарни)

Матч перенесено

46

26.09.2021

16:00

ФК «Грем'яче»

«Cокіл»

(Садове)

В.Самков

(Кустин)

С.Швидун

(Рівне)

В.Дрикін

(Рівне)

І.Конончук

 

О.Григорович

(Рівне)

47

26.09.2021

13:00,   16:00

«Калина» (Бугринська ОТГ)

«Локомотив»

(Здолбунів)

В.Дзюра

(Рівне)

С.Свірідов

(Рівне)

В.Остимчук

(Рівне)

Д.Шекель

В.Чирков

(Рівне)

48

 

«Коливань»

(Клевань)

«ОДЕК»

(Оржів)

Матч перенесено

48

26.09.2021

13:00

«Коливань» U-17

(Клевань)

«ОДЕК» U-17

(Оржів)

В.Дем’янович

 

І.Серветник

М.Полукеєв

 

«Ізотоп-РАЕС» (Вараш)- вихідний

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                      

                                                       ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2021

                                                                                             II ЛІГА

                                                                                             VIII тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

22

25.09.2021

16:00

«Олімп»

(Сарни)

«Моноліт»

(Вараш)

А.Шевчук

(Рівне)

О.Беденко

(Рівне)

М.Полукеєв

(Здолбунів)

23

26.09.2021

15:00

«Граніт»

 (Рокитне)

«Енергія»

(Володимирець)

С.Ротов

(Березне)

П.Галагуз

(Березне)

А.Іванов

(Березне)

24

26.09.2021

16:00

«Атака»

(Шпанівська ТГ)

ФК «Гоща»

  А.Ганіченко

(Рівне)

А.Волинський

(Дубно)

О.Оліферук

(Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                               

  

 

                                                                                                                                                                                                                                           

  

 ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 35+ 2021     

XIV тур

Дата/ Час

Матч

          Господар                                Гості  

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

62

25.09.2021

16:00

«Понеділок»

(Рівне)

«Полісся»

(Рокитне)

Матч не відбудеться

63

24.09.2021

17:00

«Autoplus»

(Млинів)

«Динамо»

(Березне)

Матч не відбувся

 

 

64

25.09.2021

16:00

ФК «Здолбунів»

 

«Маяк»

(Сарни)

О.Ганіченко

І.Конончук

Ю.Пархомчук

65

25.09.2021

16:00

МФК «Енергія»

(Володимирець)

«Ветеран»

(Бугрин)

В.Штинь

С.Ткачук

В.Голодюк